Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 4 GB Kampanyası – 45TL


21.08.2019
1.480
Turkcell / Faturasız Uçuran 4 GB Kampanyası – 45TL

Turkcell Faturasız Uçuran 4 GB Kampanyası, Turkcell‘in Uçuran Paketler’i ile doya doya konuş, mesajlaş ve internette gez! Uçuran 4 GB Paketi ile 4.5G hızında internetin tadını çıkart!

Turkcell Faturasız Uçuran 4 GB Paketi, Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Paketi ile sadece 45TL’ye 4 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup, 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Uçuran 4 GB Paketi’nin ücreti ay için 45TL’dir. Paketi satın aldığında hattına tanımlanacak olan dakika, sms ve internet dahil olmak üzere tüm içerleri, paketi satın aldığın tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanabilirsin. Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Kampanya adı

Uçuran 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB İnternet
Bip’te Geçerli 1 GB İnternet
Dergilik Servisi
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 45TL
Mevcut Aboneler İçin 45TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Uçuran 4 GB Paketi’ni almak için UCURAN 4GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Uçuran 4 GB Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarinizi KALAN yazip 2222’ye göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Paket İptali

IPTAL UCURAN 4GB yazıp 2222’ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.