Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi – 65TL


10.05.2020
1.035
Turkcell / Faturasız Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi – 65TL

Turkcell Faturasız Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi, Turkcell’in Uçuran Paketler’inin en fazla içeriğe sahip olan Uçuran 10 + 2 GB Plus Paket ile hem bol bol konuşur hemde doyasıya internette takılabilirsiniz. Turkcell Faturasız içeriği geniş kampanyalarına hoş geldiniz.

Turkcell Faturasız Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi, Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi ile 4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 1000 dakika sevdiklerinizle konuşabilir, 1000 SMS atabilir, 10 + 2 GB cepten internet ile internete girebilirsiniz. Paket içeriğine ek HEDİYE 2 GB kazanmak için paket yüklemenizi Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca fizy uygulaması ile müzik dinleyebilir, BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Diğer Uçuran Paketler’de olduğu üzere Uçuran 10 + 2 GB Plus Paketi’nde de hediye içerikler bulunmaktadır. Paketi satın aldığın anda Fizy üyeliği ve Fizy’de geçerli 5 GB İnternet.  Bip’te geçerli 5 GB internet ve Dergilik ve Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB daha internet hediye geliyor. Bu paket ile sahip olacağın tüm kullanım hakları yurt içi yönlerde geçerli, yurt dışı ile görüşme yaptığın taktirde mevcut tarifen üzerenden ücretlendirme gerçekleşir.

Kampanya adı

Uçuran 10 + 2 GB Plus

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 1000 SMS
Cepten 10 + 2 GB
Fizy Üyeliği
Fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
Bip’te Geçerli 5 GB
Dergilik Aboneliği
Dergilikte Geçerli 5 GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Mevcut Aboneler İçin 65TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Uçuran 10 GB Plus Paketi’ni almak için UCURAN 10GB PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Uçuran 10 GB Plus Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL UCURAN 10GB PLUS yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 10 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, eğer başka bir internet paketiniz yok ise 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için,  4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler  4 Hafta sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da  4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise  4 Haftalık paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden;  4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 4 Haftalık paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.