Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Haftalık 1 GB Bedava İnternet Veriyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

02.01.2019
740
Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Haftalık 1 GB Bedava İnternet Veriyor

Turkcell Toplantıdayım Uygulamasına, abone olan kullanıcılarımıza Haftalık 1 GB Bedava İnternet dağıtarak bir kez daha yanınızda olduğunu göstermektedir. Çok yoğun çalışan, telefonlarına gün içerisinde toplantı esnasında bakamayan, siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık Turkcell’den Toplantıdayım Uygulaması sizlerle. Üstelik Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını kullananlara Bedava Haftalık 1 GB İnternet bizden hediye.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Turkcell Bedava İnternet için uygulamaya üye olmanız yeterlidir. Toplantıdayım uygulamasını, toplantı takviminize göre önceden ayarladığınızda, siz toplantıda iken, sizi arayanlara toplantıda olduğunuzu sizin yerinize iletir. Üstelik Turkcell Toplantıdayım Uygulamasına üye olanlara haftalık 1 GB internet HEDİYE

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması, kendi çalışma takviminize göre önceden gerekli notların girişini yaptığınızda, Toplantıdayım Servisi sizin yerinize akıllı telefonunuzdaki takviminizi takip eder, takviminizin dolu olduğu zamanlarda sizi arayanlara önceden uygulamadan seçtiğiniz anonsları otomatik olarak dinletmenizi sağlar.  Seçtiğiniz anonslar dinletilirken aynı anda telefonunuz çalmaya devam eder. İstediğiniz zaman telefonunuzu açarak çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Turkcell Toplantıdayım Uygulaması servis ücreti haftalık tüm vergiler dahil 6 TL’dir. Uygulamaya Üye olduğunuzda Haftalık 1 GB İnternet Bedava! Turkcell Toplantıdayım uygulamasında  anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonunuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekmektedir.

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Katılım Koşulları

 • Toplantıdayım uygulamasında  anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonunuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekmektedir.
 • Toplantıdayım servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi tüm bireysel ve kurumsal abonelerin 1 hafta boyunca yararlanabileceği 1 GB internet paketi ücretsizdir.
 • 1 GB Hediyeli Kampanyası 21.08.2015-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Aboneler, kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir.
 • Toplantıdayım uygulamasını, TOPLANTIyazıp 2222‘ye gönderdikten sonra cebinize gelen App Store veya Google Play linkinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak tanıtım videosu ile karşılaşırsınız. Daha sonrasında 3G üzerinden uygulamaya giriş yapıyorsanız telefon numaranız ve kullanım sözleşmesi karşınıza çıkar. Kullanım sözleşmesini onayladığınızda telefonunuza onay kodu gönderilir, bu onay kodunu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda uygulamanın takviminiz ile senkronize çalışabilmesi için sizden izin istenir. İzin verdikten sonra Toplantıdayım anonsu otomatik olarak karşınıza çıkar ve anonsu aktif statüye getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Eğer iOS veya Android işletim sistemli bir cihaza sahip değilseniz servise SMS ile abone olabilirsiniz. SMS ile abone olduğunuzda sizi arayanlara sadece 2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım anonsu ise akşam 18:00’den sonra hattınıza tanımlanır.
 • Toplantıdayım uygulaması iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışmaktadır.
 • Toplantıdayım uygulamasını kullanmak için dikkat edilmesi gereken 3 önemli husus şöyledir:
 1. Toplantıdayım uygulaması aktif olmalıdır.
 2. Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişim izni olmalıdır.
 3. Takviminiz anons dinletmek istediğiniz anda dolu olmalıdır.
 • Eğer Toplantıdayım uygulaması aktif değilse, Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişmesine izin vermezseniz veya takviminizde şu anda bir etkinlik yoksa sizi arayanlar her zamanki gibi standart çalma sesi olan “dııt dııt” sesini duyarlar. Uygulamanın takviminize erişimine izin vermemeniz halinde dilerseniz uygulamadan süreli anons atayarak da servisi kullanabilirsiniz.
 • Toplantıdayım uygulaması aktifse ve takviminize erişim izni varsa, gün içerisinde takviminizin dolu olduğu anlarda sizi arayanlara müsait olmadığınız bilgisi verilir. Yani sizi arayanlar takviminizin dolu olduğu anlarda çalma sesi yerine meşgul olduğunuza dair bir anons dinlerler.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.