Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

04.07.2020
181
Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, televizyon keyfini cep telefonlarından dilediği gibi çıkartabilirler. Turkcell aboneleri için TV+ paketi hazırlamış bulunuyor. Turkcell abonelerinin TV+ paketinden rahatlıkla faydalanabilmesi için düzenli bir şekilde kampanya düzenlemektedir. Bu kapsamda Turkcell düzenlemiş olduğu yepyeni kampanyasını abonelerine sunmuş bulunuyor. Turkcell aboneleri için yepyeni bir kampanya düzenlemiş bulunuyor. Turkcell, TV+ kullanan aboneleri için TL Yükle Hediye TV Paket Kazan kampanyasında, Turkcell abonelerinin TL yükleme yapmaları karşılığında TV+ paketinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyasından Nasıl Faydalanılır? Turkcell tarafından düzenlenmiş olan kampanya, Turkcell Hazır Kart aboneleri için düzenlenmiş olmaktadır. Turkcell’in hazır kart abonelerinin TL yüklemesi yapmasının ardından, TV+ paketi hediye olarak verilmektedir. Turkcell hazır kart sahiplerinin tek seferde en az 40TL ve üzerinde yüklemeleri durumunda TV+ paketini hediye olarak kazanmaktadırlar.

Turkcell Hazır Kart abonelerinin tek seferde 40TL – 49TL arasında yapmış oldukları yüklemeler için TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan kampanyası kapsamında abonelere 1 ay boyunca geçerli olan Giriş TV+ Paketi ile TV+ içerisinde kullanım sağlayabilecekleri 5 GB Bedava İnternet kullanımı sunulacaktır. Bu şekilde Turkcell abonelerinin TV+ içersinde dilediği gibi kullanılmak üzere Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı olacaktır.

 

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanya Detayları

  • Turkcell, Yükle Kazan Hediye TV kampanyası tüm hazır kart aboneleri için geçerli olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyadan faydalanabilmek için abonelerin tek seferde en az 40TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
  • Turkcell aboneleri yapacakları 40TL ve üzeri yüklemelerinde, TV+ uygulamalarında kullanabilecekleri 5 GB Bedava İnternet hakkı kazanacaklardır.
  • Kazanılan 5 GB Bedava İnternet hakkı sadece TV+ içerisinde kullanılmak üzere geçerli olmaktadır.
  • Aboneler tek seferde 40TL ve üzeri yüklemelerine 5 GB Bedava İnternet kazanırken, 50TL ve üzeri yüklemelerine de 10 GB Bedava İnternet TV+’ta kullanım hakkı kazanmaktadırlar.
  • Kazanılan Bedava İnternet kullanımlarının % 80’i tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme SMS gönderilecektir.
  • Turkcell ile TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan kampanyasından kazanılan kullanımları iptal etmek için IPTAL YUKLE KAZAN TV yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Kazanılan Bedava GB İnternet kullanım hakları, numara taşıma, hattın iptali ve hattın geçici olarak kapatılması durumunda iptal edilecektir.

blank

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.