Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yükleyene Bedava 1 GB İnternet


13.11.2018
681
Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yükleyene Bedava 1 GB İnternet

Turkcell TEB Bankası ile birlikte, yepyeni ve çok kazançlı kampanyaya imza atmış bulunmakta. Faturasız Turkcell kullanıcıları için 1 GB kazandıran kampanya. Düzenli olarak her ay paket yenilemesi yada TL yüklemesi yapan kullanıcılarımız işlemlerini TEB Bankası aracılığı ile CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirerek her ay ekstra Bedava 1 GB internet kazanabilirler.

Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yüklemesini CEPTETEB İnternet Şubesi, mobil uygulaması veya ATM’lerden TL veya PAKET alan, aylık 1 GB İnternet kazanıyor. Sizde Turkcell faturasız kullanıcısı iseniz TL Yükleme ya da Paket Yenileme işlemlerinizi TEB Bankası aracılığı ile gerçekleştirin.  İşlemlerinizi gerçekleştirdikçe her ay Bedava 1 GB internet kazanın.

Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yükleyene Bedava 1 GB İnternet Kampanyası; CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, TEB ATM’lerinden, çağrı merkezinden ya da gişelerden TL veya paket satın alan Bireysel Hazırkart aboneleri kampanyadan faydalanabilir. Turkcell TEB aylık 1 GB kampanyası 06.08.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yükleyene Bedava 1 GB İnternet Kampanya tarihleri arasında Turkcell kullanıcıları yapılan her TL veya Paket yüklemelerinde geçerli aylık 1 GB hediye internet kazanacaktır. Kampanyaya katılmak için TEB Atm’lerinden ya da mobil bankacılık üzerinden hattınıza TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir ya da paket satın alarak da kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bir yere katılım kısa mesajı atmanıza gerek yoktur.

Bu kampanyaya katılım sona ermiş bulunmaktadır.

Turkcell TEB Bankası TL Veya Paket Yükleyene Bedava 1 GB İnternet Kampanya Detayları:

 • Kampanya 08.2018 – 30.11.2018tarihleri arasında geçerlidir.
 • CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, TEB ATM’lerinden, çağrı merkezinden ya da gişelerden TL veya paket satın alan Bireysel Hazırkart aboneleri kampanyadan faydalanabilir.
 • 08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında banka kanalından yükleme yapmış olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan her banka kanalı yüklemesi karşılığında müşterilere 30 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz olarak verilecektir.
 • Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’nin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps’dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.