Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet


25.12.2019
615
Turkcell Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet

Turkcell Tanışma Seti Bedva 3 GB İnternet, henüz Turkcell kalitesi ile tanışmamış bulunduğu operatörü kapatarak, kaliteli bir GSM operatörü ile tanışmak isteyen tüm müşterilerimizi Turkcell’e bekliyoruz. Üstelik yepyeni Turkcell hazır kart almak isteyenlere tanışma seti hediyemiz var. Turkcell hazır kartlı olacak yeni müşterilerimiz için hoş geldin hediyesi, tanışma setimizde Bedava 3 GB İnternetimiz mevcuttur.

Turkcell Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet kazanmak için yeni Turkcell hazır kartlı olmanız yeterli. Seçtiğiniz tarifenize ek olarak 30 gün geçerli Bedava 3 GB İnternet tanışma seti olarak hediyemiz olacaktır. Yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimizin tanışma setlerinin içeriğine ek olarak 30 gün geçerli 3GB internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Tanışma Seti bedava 3 GB İnternet kampanyasından yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimiz yararlanabilir. Belirlenen kriterleri sağlayan müşterilerimizin hatlarına 30 gün geçerli olarak Bedava 3 GB İnternet hediyesi otomatik yükleme yapılır, bilgilendirme SMS’i gelir.

Turkcell Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimiz yararlanabilir. Yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimizin tanışma setlerinin içeriğine ek olarak 30 gün geçerli 3GB internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Bedava İnternet hediye kampanyasına Turkcell noktalarından yeni bir faturasız hat alarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Faydalar hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Turkcell Tanışma Seti Bedava 3 GB İnternet Nasıl İptal Edilir?

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize kampanya faydası otomatik tanımlanır. Tanımlanan internet paketinin iptali için Turkcell Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Yeni bir faturasız hat alarak Turkcell’e gelen müşterilerimizin tanışma setlerinin içeriğine ek olarak 30 gün geçerli 3GB internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100kb olacaktır.
  • Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Tanışma Seti Hediye 3GB paketi bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımınız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.