Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası


07.01.2021
374
Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası, Turkcell taraftar boneleri için yepyeni bir kampanya daha düzenlemiş bulunmaktadır. Turkcell tarafından taraftar tarafına yakın olan abonelerine özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında, takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri bol bol GB kazanıp, kazandığı GB’lar ile internetin keyfini dilediği gibi çıkartıyor. Turkcell Tribün Cepte kampanyası kapsamında, kendisini arayan kimselere takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri bol GB internetin sahibi olacaklardır. Turkcell abonelerine Bedava GB İnternet kazanmalarına yönelik oldukça farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell bu defa düzenlediği kampanyasında taraftar abonelerinin yanında yer alıyor. Turkcell Tribün Cepte servisi üzerinden düzenlenen kampanya kapsamında, kampanyaya katılan abonelerin Bedava GB İnternet kullanım hakkı dağıtılacaktır.

Turkcell tarafından hazırlanan Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan kampanyası, Turkcell’in taraftar abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında abonelerin Bedava İnternet kazanabilmeleri için Tribün Cepte servisine abone olmaları gerekmektedir. Turkcell Tribün Cepte Servisi haftalık olarak 2,99TL ücret karşılığında abone olunmaktadır. Turkcell Tribün Cepte Servisi üzerinden seçtikleri takımın marşını arayanlara dinletme yapabileceklerdir. Ayrıca aboneler seçmiş oldukları takımının her maçının olduğuna tüm gün boyunca kendisini arayanlara takımlarının marşını dinletmeleri karşılığında bolca GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin Tribün Cepte Servisine BİP kanalı aracılığı ile takımının marşını seçmesi ve tüm gün kendisini arayan herkese ücretsiz olarak takımının marşını dinletmesi gerekmektedir. Turkcell Tribün Cepte Servisine üye olduktan sonra, takımının maçının olduğu günlerde kendisini arayan kişilere takımının marşını dinleten Turkcell aboneleri, diledikleri zaman Tribün Cepte BİP kanalı üzerinden marş seçeneklerini değiştirme hakkına sahip olmaktadırlar. Düzenlenen kampanya kapsamında, Turkcell aboneleri kazandıkları Bedava GB İnternet hediyelerini almak için BİP kanalı üzerinden hazırlanmış olan Hediye Çarkını çevirmeleri gerekmektedir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası kapsamında, kampanyaya katılmak isteyen Turkcell abonelerinin ilk olarak SMS ile abonelik başvurularında bulunması gerekmektedir. Tribün Cepte aboneliği için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a SMS göndererek aboneliğini başlatması gerekmektedir. Turkcell Takımının Marşını Bol GB Kazan Kampanyasına BİP üzerinden abone olmak isteyen abonelerin de BİP Tribün Cepte kanalına girerek abonelik başlatabilirler. Tribün Cepte servisinden Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Beşiktaş maçlarını dinlemek mümkün olmaktadır. Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan kampanyasında verilecek olan internet hediyeleri aşağıdaki gibidir.

 • Haftalık 10 GB
 • Günlük 500 MB
 • Günlük 1 GB
 • Günlük 2 GB
 • Günlük 5 GB

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanya Detayları

 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası, Turkcell aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak Tribün Cepte Servisine abone olması gerekmektedir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası, kapsamında abonelerin tuttuğu takımlarının kazanmaları karşılığında Bedava GB İnternet kazanma hakkı doğacaktır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasından hak kazanarak çark çevirecek olan aboneler bu uygulamayı haftada bir gerçekleştireceklerdir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasında kazanılan internet hediyesi haftalık ve günlük olarak sunulmaktadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasında abonelerin takım değişikliği işlemi haftada 1 kereyle sınırlıdır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasında kazanılan GB’lar sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasını iptal etmek için IPTAL TRIBUN CEPTE yazarak 2200’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyasında Turkcell her türlü değişikliği yapmaya ve kampanyayı durdurma ve iptal hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.