Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Superonline Ev İnternet Hızını Arttırdı!


17.04.2020
538
Turkcell Superonline Ev İnternet Hızını Arttırdı!

Turkcell Superonline Ev İnternet Hızını Arttırdı! Dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz şu zamanlarda herkes elinden geleni fazlası ile birlikte yapmaya özen göstermeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye olarak da firmalar da bazı konularda kullanıcılarının ve müşterilerinin yanında kendilerine destek çıkmaya çalışmaktadır. Turkcell Superonline bu şirketlerden sadece bir tanesi olarak evden çalışmak zorunda kalan ve uzaktan eğitim alarak derslerine katılım sağlayan öğrencileri desteklemek adına en düşük indirme hızını 50 Mbps’ye, indirme hızını da dört katına çıkartarak 20 Mbps hızına çıkartmış bulunmaktadır. Evden çalışan ve evden eğitim sürecine katılan tüm Turkcell fiber müşterilerinin faydalanabileceği süper bir kampanya olmaktadır.

Turkcell Fiber ev internetine en düşün ev internetin indirme hızını 50 Mbps’ye yükseltmiş, bu şekilde hızlarının arttırılması ile birlikte mevcut olan fiber ev interneti kullanım hızları 15, 25 ve 35 Mbps hızında faydalanan ev internet müşterilerimiz belirtilen süreçte bu durumda 50 Mbps kullanım hızından faydalanacaklardır. Turkcell Superonline ile uygulanan kampanya 1 Haziran 2020 tarihine kadar herhangi bir başvuruda bulunmadan devam edecektir.

Turkcell Superonline Ev İnternet Hızını 50 Mbps’ye Yükselti!

Turkcell Superonline Ev İnternet Hızını 50 Mbps’ye Yükselti! Turkcell fiber ev interneti salgınla mücadele kapsamında kullanım hızını arttırarak 50 Mbps’ye yükseltmiş bulunmaktadır. Turkcell fiber ev internetini kullanan müşterilerimize özel olarak da film izleyen, müzik dinleyen ve oyun oynayan kullanıcılar yükleme hızlarının artması ile birlikte dijital platform kanallarından daha etkin hizmet alabileceklerdir. Bu şekilde evdeki vakitlerini daha etkin bir şekilde kullanabileceklerdir.

Diğer taraftan salgınla mücadele kapsamında okul eğitimine evden devam etmeye çalışmakta olan öğrenciler ve işini evden yaparak çalışmakta olan müşterilerimize özel olarak dosya indirme hızını arttırmış bulunmaktayız. Turkcell Superonline yükleme hızını arttırarak bu şartlara ayak uydurmaları sağlamak amacı ile yükleme hızı 4 kat arttırılmış olmaktadır. Böylece Turkcell Superonline indirme hızı 20 Mbps’ye yükselmiş olmaktadır. Uygulanan hız artırım ile birlikte tüm belirtilen işlemler daha hızlı gerçekleştirilecektir. Belirtilen artırım işlemi 1 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.