Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Superbox Sınırsız Paketler – 159TL


07.11.2019
644
Turkcell Superbox Sınırsız Paketler – 159TL

Turkcell Superbox Sınırsız Paketler ile siz değerli müşterilerine alternatifler sunmaya devam ediyor. Ev internetinde herhangi bir sabit hatta gerek duymadan kullanabileceğiniz Turkcell Superbox Sınırsız Paket seçenekleri de mevcuttur. Üstelik ev internetinizi gittiğiniz her yere taşıma özelliği bulunmaktadır.

Turkcell Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile denemeye hazır olun. Turkcell Superbox herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızlarında internet şimdi evinizde. Turkcell Superbox ile tanışmak için en yakın Turkcell mağazalarımıza bekliyoruz.

Superbox’a gelen Superonline müşterileri ilk ay kotalarına ek hediye 5 GB kazanırlar. Hediye 5 GB müşterilerimizin Superbox kotalarına otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell Superbox’a gelen müşterilerimize bazı avantajlar sunulmaktadır. Bu avantajları aşağıda sizler için maddeler halinde sunmaktayız.

 • Alt yapı derdi yok! Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymaz, 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerli!
 • Kolay kurulum! Superbox 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeter!
 • Süper hızlı! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde.
 • Taşınabilir! İster ofisinize, ister hem yazlık hem kışlık evinize giderken Superbox’la ile ev internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.

 Superbox Sınırsız Paketler

Fiyatlandırma

24 Ay Taahhütlü

​Paket Adı

​Hız

​Fiyat

​Superbox 4.5G İnternet

​4.5G

​279 TL

Superbox 10 Mbps İnternet

​10 Mbps

​159 TL

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Kampanya Kayıt:

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya İptali

Kampanyayı iptal etmek için hattı iptal etmek gerekir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan sadece yeni bir data hattı ile 24 ay taahhütlü olarak faydalanılır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütlü paketler: 10Mbps 159TL/Ay, 50 GB 159 TL/ay, 100 GB 219 TL /ay, 200 GB 269 TL/ ay 4.5G Sınırsız 279TL/ay. 24 ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.
 • 24 Ay Taahhütlü 50GB 119TL/Ay Avantajlı Superbox 50 GB Paketi, sabit internet hizmetine başvurup port yok dönüşü alan veya Turkcell Superonline sabit internet (ADSL) hizmeti kullanan ancak teknik nedenlerle sabit internet hizmetini iptal etmek için başvuruda bulunmuş müşterilere özel bir tekliftir. Kampanyaya katılabilmek için Superonline müşterilerine özel müşteriye verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir.
 • Superbox’a gelen Superonline müşterileri ilk ay kotalarına ek hediye 5 GB kazanırlar. Hediye 5 GB müşterilerimizin Superbox kotalarına otomatik olarak tanımlanır.
 • Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox 4.5G İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan Superbox 4.5G internet paketinin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paketler:  10 Mbps 199TL/ay 50 GB 199 TL/ay, 100 GB 259 TL /ay, 200 GB 309 TL/ ay, 4.5G 319TL/ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.
 • Aylık paket kotası bittiğinde internet kullanımı durur. Hesabım, Turkcell Müşteri Hizmetleri,  Turkcell Satış Noktaları üzerinden 30 gün geçerli 15 GB 20 TL ek paket alınarak devam  edilir.
 • Limitsiz ek booster paketler Superbox 50 GB 4.5G İnternet, Superbox 100 GB 4.5G İnternet ve Superbox 200 GB 4.5G İnternet paketlerinden biriyle alınabilir. Kota bitiminde seçtiğiniz hız ile internet kullanımına devam edebilirsiniz.
 • Superbox Ek 5 Mbps 25 TL, Superbox Ek 10 Mbps ise 50 TL ve paketler limitsizdir. Aylık olarak otomatik yenilenir, bir sonraki ay kullanılmayacaksa iptal edilmesi gereklidir. İptal edilmediği takdirde müşterilerimiz Superbox ana paketlerinde kaldığı süre boyunca ücret yansımaktadır.
 • Kotalı Paketlerde kotalar dolduğunda hız 5 Kbps’ye düşerek kullanım durur.
 • Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına yeni tesis ücreti dahildir.
 • Kampanyaya katılım 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.