Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası – 159,90TL


05.01.2021
691
Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası – 159,90TL

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası ile ev internetsiz ev kalmayacak. Turkcell gerçekleştirdiği üstün çalışmaları ile Fiber hızında internet deneyimi yaşamanız için Superbox’ı evinize kadar getirmeyi başarmış bulunmaktadır. Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti kampanyası ile evinizde ekstradan bulundurmanız gereken sabit bir telefona artık ihtiyaç duymadan iletişim sağlayabilirsiniz.

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası ile sadece 4.5G SIM kartı ile sınırlara takılmadan hizmet almanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızında internet şimdi evinizde. Üstelik artık SINIRSIZ paket seçenekleriyle!

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyasına dahil olmak isteyen müşterilerimizin, kampanyaya dahil olduklarında yeni bir data hattı satın alması gerekli olmaktadır.

Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası

Fiyatlandırma

12 Ay Taahhütlü

Paket Adı

Hız Fiyat

Superbox 150 GB 4.5G İnternet

150 GB 4.5G Hızında

159,90 TL

Superbox 200 GB 4.5G İnternet
200 GB 4.5G Hızında

199,90 TL

 Kampanya Kayıt

Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya İptali

Kampanyayı iptal etmek için hat iptali gereklidir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 01 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı alınması gerekir. Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına yeni tesis ücreti kampanyaya ek olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular için;
 • Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
 • Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
 • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.
 • Superbox Fırsat 100GB paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps’dir. Superbox Fırsat 10 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps’dir. Superbox Fırsat 20 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 20 Mbps, yükleme üst limit hızı 5 Mbps’dir.
 • Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan Superbox Fırsat internet paketinin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paket: 100GB 179TL/ay, 10 Mbps 199TL/ay, 20 Mbps 249TL/ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlarıdır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.
 • Superbox Fırsat 100 GB 10 Mbps internet paketi indirme üst hız limiti 10 Mbps’ye kadar, yükleme üst hız limiti 2 Mbps’ye kadardır. 100 GB lık paket kotası bittiğinde internet kullanımı durur.
 • 20 Mbps’den yüksek hızlarda paket için 4.5G hızında tekliflerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti  kampanyası altında bulunmaktadır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.