Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası – 129,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

07.11.2019
10
Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası – 129,90TL

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası ile ev internetsiz ev kalmayacak. Turkcell gerçekleştirdiği üstün çalışmaları ile fiber hızında internet deneyimi yaşamanız için Superbox’ı evinize kadar getirmeyi başarmış bulunmaktadır. Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti kampanyası ile evinizde ekstradan bulundurmanız gereken sabit bir telefona artık ihtiyaç duymadan iletişim sağlayabilirsiniz.

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası ile sadece 4.5G SIM kartı ile sınırlara takılmadan hizmet almanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik 4.5G SIM kartı ile internet erişiminiz Sperbox tadına sağlanacaktır. Birde Superbox ile internet erişiminde artık kota bulunmamaktadır. Seçeceğiniz paketler içerisinde Sınırsız tarife seçenekleri de mevcut olmaktadır.

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyasına dahil olmak isteyen müşterilerimizin, kampanyaya dahil olduklarında yeni bir data hattı satın alması gerekli olmaktadır.

Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası

Fiyatlandırma

12 Ay Taahhütlü

Paket Adı

HızFiyat

Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet

10 Mbps’ye Kadar

129,90 TL

Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet20 Mbps’ye Kadar

179,90 TL

 Kampanya Kayıt

Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya İptali

Kampanyayı iptal etmek için hat iptali gereklidir.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı alınması gerekir. Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına yeni tesis ücreti kampanyaya ek olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular için;
 • Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
 • Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
 • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.
 • 08.2019 – 31.12.2019 arasında 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Turkcell data hattı alınması gereklidir.
 • Kampanyadan sadece yeni bir data hattı ile 12 ay taahhütlü olarak faydalanılır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütlü paketin: 10 Mbps 129.90TL/Ay, 20 Mbps 179,90TL/Ay  12 ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.
 • Superbox Fırsat 10 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps’dir. Superbox Fırsat 20 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 20 Mbps, yükleme üst limit hızı 5 Mbps’dir.
 • Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan Superbox Fırsat internet paketinin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paket:  10 Mbps 199TL/ay, 20 Mbps 249TL/ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlarıdır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.