Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası / 69,90TL


12.09.2018
604
Turkcell / Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası / 69,90TL

Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası ile öğrencilerimizin de yanında olduğunu gösteriyor. Üniversiteli öğrencilerimize tam destek dedirtecek Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası öğrencilerimizle. Süper Üniversiteli Fiber kampanyası 24 Mbps Limitsiz interneti siz sevgili öğrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Turkcell Süper Üniversiteli Fiber Kampamyası 100GB AKK’lı her şey dahil konsepti sunuyoruz. Üstelik gece 02’den sabah 08’e kadar internetinden yemeyen süper kampanya. İnternet hızınız bu saatler arasında düşmez.

Turkcell Süper Üniversiteli Fiber kampanyası Mobil ve Web Turkcell TV+ kullanımları fiberde AKK’dan yemez. Yaz tatilinde internet faturası ödeme derdine son 3 aya kadar hizmetinizi ücretsiz dondurma fırsatı sizlerle. Kullanmadım neden ödüyorum demiyeceksiniz.

Kampanya Avantajları

 • 12 ay taahhütlüdür
 • Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», net hızları gösterir!
 • Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
 • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
 • Gece 2’den Sabah 8’e kullanımlar AKK’dan yemez, hız bu saatler arasında düşmez.
 • Mobil ve Web Turkcell TV+ kullanımları fiberde AKK’dan yemez.
 • 3 aya kadar hizmetinizi ücretsiz dondurma fırsatı sunuyoruz. Okullar tatile girdiğinde dondurma hizmeti ile kullanmadığınız internete fatura ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Taahhütlü

Taahhütsüz 

24 Mbps Limitsiz Paket : 69,90TL 24 Mbps Limitsiz Paket : 104,00TL
24 Mbps Limitsiz Paket : 79,90TL 24 Mbps Limitsiz Paket : 114,00TL
25 Mbps Platin Limitsiz Paket : 89,00TL 25 Mbps Platin Limitsiz Paket : 299,00TL

Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Eylül 2016 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline fiber müşterileri Yüksek Öğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde okuyan üniversite öğrencileri olması koşuluyla faydalanabilir (www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz). Kampanyadan faydalanmak için üniversite öğrenci kimliğinin aslının kopyasının ibraz edilmesi veya Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığına bağlı üniversitenin resmi öğrenci kayıt evrağının teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamına Diğer Yüksek Öğretim Kurumlarına kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kapsam dışı üniversitelerin listesi için: yok.gov.tr/web/guest/diger-yuksekogretim-kurumlari1. Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur. Mevcut müşteriler için Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olması gerekmektedir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 12 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler  dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.