Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası


30.11.2020
387
Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası ile Turkcell aboneleri için internetlerini tüm cihazlar üzerinden kullanabilmeleri için gerekli olan Hotspot üzerinden bir kampanya başlatmış bulunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında ise Turkcell aboneleri için 10 GB değerinde Hotspot hediyesi verecektir. Turkcell Süper Hostpot 10 GB kampanyasını hazırlayarak, mevcut abonelerinin tüm cihazlar aracılığı ile internet erişimlerini rahatlıkla kullanılmasını amaçlayan bir kampanya olmaktadır. Bu şekilde Hotspot kullanıcıları, var olan internetlerini diğer cihazlar ile paylaşarak daha fazla kişinin internete girmesini sağlamaktadırlar.

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası, Hotspot ile internet paylaşımı yapan aboneler için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında bireysek faturalı hat abonelerine Hotspot üzerinden kullanabilecekleri 10 GB internet hakkı uygun fiyata sunulmaktadır. Turkcell Hotspot özelliğini kullanarak birden fazla cihaz ile internet paylaşımında bulunmak isteyen aboneler için kampanyaya dahil olarak Hotspot üzerinden kullanabilecekleri 10 GB İnternet 80TL olarak karşılığında satın alabilirler. Abonelerimiz alacakları 10 GB internet ile birlikte daha fazla kişinin internete bağlanmasını sağlayabileceklerdir.

Turkcell Süper Hotspot Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Süper Hotspot Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell ile düzenlenen Süper Hotspot kampanyasından faydalanabilmek için ilk olarak düzenlenen kampanyaya katılım sağlamak gerekmektedir. Kampanyaya SMS ile katılımın ardından belirtilen ücret karşılığında 10 GB Hotspot kullanım hediyesi alınacaktır. Turkcell ile Hotspot kullanım kampanyasına katılmak isteyen aboneler için cep telefonlarının mesaj bölümlerinden SUPER HOTSPOT 10GB yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya dahil olabileceklerdir. Belirtilen Hotspot kampanyası Faturalı Turkcell abonesi için düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya ile birlikte abonelere 10 GB Hotspot kullanım hakkı sunulmaktadır.

Turkcell Süper Hotspot Kampanya Detayları

Turkcell Süper Hotspot Kampanya Detayları aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

  • Turkcell ile Hotspot kampanyası tüm bireysel faturalı hat aboneleri için düzenlenmiş bir kampanyadır.
  • Düzenlenen Hotspot kampanyasından faydalanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasına katılım sağlayan Turkcell aboneleri 10 GB Hotspot interneti aylık 80TL ödeyerek satın alabileceklerdir.
  • Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından faydalanmak isteyenlere abone sayı kısıtlaması bulunmamaktadır.
  • Turkcell Süper Hotspot 10 GB aboneliğini iptal etmek isteyen aboneler için cep telefonundan IPTAL HOTSPOT yazarak 2200’a mesaj göndermeleri gerekmektedir.
  • Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası kapsamında abonelerimize kullanımlarının % 80 kısmı tamamlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Turkcell Süper Hotspot 10 GB kampanyasından kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Dilerseniz de Dijital Operatör uygulaması üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Hotspot Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.