Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası


17.12.2020
282
Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Şimdi Challenge Bedava Zamanı İnternet Kampanyası, Turkcell abonelerinin karşısına yeni yıla az bir zaman kala yepyeni kampanyası ile çıkmış bulunuyor. Turkcell özellikle genç abonelerinin dikkatini çekecek olan bu kampanya ile yepyeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Öyle ki kampanya kapsamında GNÇ aboneleri Challenge TV üzerinden video çekerek paylaşım gerçekleştirenler başta Bedava İnternet olmak üzere çeşitli hediye sahibi olacaklardır. Turkcell her kesimin olduğu gibi her zaman için genç abonelerinin yanında olmaya ve gençlere yönelik kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Tukcell GNÇ abonelerinin oldukça yakından ilgilendiği Challenge TV üzerinden yepyeni bir kampanya ile karşılarına çıkmaktadır. Bu kapsamda Turkcell GNÇ abonelerinin tamamına Bedava İnternet vereceğini açıklamış bulunuyor.

Turckell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turckell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya GNÇ Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin Challange TV GNÇ uygulamasını kullanıyor olmaları gerekmektedir. Challenge TV GNÇ uygulaması gençlerimizin video paylaşımı yapabildikleri bir platform olmaktadır. Platform üzerinden belirlenen hafta ve aralıklarda, belirtilen konular ile ilgili olarak Challenge yapan ve videolarını uygulamaya yükleyen abonelere hediyeler dağıtılacaktır.

Turkcell Challenge video paylaşım uygulaması olurken belirtilen konularda paylaşım yapılmasının istenmesinin yanında, aboneler ayrıca istedikleri zaman serbest atış ile istemiş oldukları Challenge videosunu hazırlayarak yükleme yapabileceklerdir. Düzenlenen kampanya 26 yaş ve altı genç abonelere yönelik olarak hazırlanmış olmakla birlikte, çekmiş olduğu Challenge videosunu uygulama üzerinden paylaşanlara Bedava İnternet hediyesi sunulacaktır. Kampanya kapsamında siz de hazırlamış olduğunuz videonuzu uygulama içinde yer alan Sen de Challenge Katıl yazan linke tıklayarak yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanya Detayları

  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell GNÇ 26 yaş ve altı tüm abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, GNÇ uygulaması içerisinde yer alan Challlenge TV uygulamasını kullanması gerekmektedir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasına katılan abonelerin Challange uygulaması için istenen videoların hazırlanarak uygulamaya yüklenmesi gerekmektedir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasında belirtilen karşılama Challenge’larına katılan ya da istediği bir konuda Challenge yapan abonelerin yarışmayı kazanmaları durumunda Bedava İnternet kazanma hakkına sahip olacaklardır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasında verilecek olan Bedava İnternet hediyesi yarışmadan kısa bir süre önce duyurulacaktır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyasında verilecek olan Bedava İnternet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Challenge katılım zamanları Turkcell tarafından belirlenecektir.
  • Turkcell Şimdi Challenge Zamanı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Taahhüt Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyası

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası

2020 Turkcell Akıllı Cihaz Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.