Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet Kampanyası


19.03.2020
545
Turkcell / Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet Kampanyası doğrultusunda vatandaşlarımızın korona virüsüne karşı bilinçlenmesi adına düzenlenen kampanyaya kapsamında her gün İlk 10 Bin kişiye Günlük Bedava 1 GB İnternet sunuyoruz. Turkcell korona virüsüne karşı savaşta destek olmak için alınan tedbirler ile vatandaşlarımızın bilinçlendirme çalışmalarına katılmış bulunmaktadır. Turkcell FaturalıFaturasız tüm müşterilerimizin katılım sağlayabileceği kampanya kapsamında senyapdiye korona virüse karşı bilinçlendirme çalışmalarına destek veriyor. Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanan 14 kural videosunu izlemek için kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Kanalımızda videoyu izleyen her gün ilk 10bin kişiye de Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 19-29 Mart’2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve kanaldaki videoyu izleyerek görevi yerine getiren müşterilerden her gün ilk 10 bin kişi 24 saat boyunca geçerli 1 GB internet hediyesi kazanacaktır. 

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava Kampanyası kapsamında, her gün tanımlanan görevi yerine getiren ilk 10 bin kişiye günlük 1 GB hediye edilecektir. Kampanyadan kazanılan GB hediyesi, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir ve 24 saatliktir. Görevi yerine getirdikten kanaldaki “haftanın hediyesini al” butonuna bastığınızda kriterleri sağlıyorsanız hediyeniz hattınıza yüklenecek ve telefonunuza bilgi mesajı iletilecektir. Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve kanaldaki videoyu izleyerek görevi yerine getiren bireysel, kurumsal sen hattı müşterileri yararlanabilir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Kampanya Katılım

Kampanyaya Katılım için BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip edip, kanalda verilen görevi yerine getirmek gerekmektedir.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 19-29 Mart’2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanmış, kanaldaki videoyu izleyerek görevi yerine getiren müşterilerden her gün ilk 10bin kişi 24 saat boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaktır. Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez. Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Bir müşteri kampanya süresince sadece bir kez 1G B kazanma şansına sahiptir. Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
  • Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyad, telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir. Kampanyaya arkadaşınızın daveti ile katılmanız durumunda, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgisi sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenebilecektir.
  • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2020 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.