(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

31.01.2019
329
Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

Açıklama

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası ile sizlerle birlikteyiz. Turkcell kurulduğu ilk yıldan bu yana 25 yıllık mazimizi taçlandırıyoruz, değerli müşterilerimize 25 GB Bedava İnternet dağıtıyoruz. Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası ile 25 yıldır geliştirdiğimiz her teknoloji işte bunun için ‘Turkcell Sen Yap’ diye.

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyasıyla 6 Hafta boyunca toplam 25GB kazanmaya ne dersin?  Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesi seni bekliyor. Turkcell’in 25 yıldır geliştirdiği her teknoloji #senyapdiye. Şimdi de sen dünya ile daha çok buluş diye, Turkcell’lilere 25GB hediye üstelik eğlenceli bir oyunla!

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyasından hediyeleri toplamak, hangi hafta ne yapman gerektiğini görmek için aşağıdaki detayları incelemeniz yeterli! Kaçırdığınız haftaları dert etmeyin, kendinizi hazır hissettiğinizde BiP’ten #senyapdiye kanalını takip ederek aramıza katılın, katıldığınız andan itibaren kazanmaya başlayın!

Kampanya adı

Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

 1. Hafta 3 GB Bedava İnternet

28 Ocak 2019-3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinle, 3GB* hediyeni al.

2. Hafta 3 GB Bedava İnternet

4-10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izle, 3GB* hediyeni al.

3. Hafta 3 GB Bedava İnternet

11-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indir, 3GB* hediyeni al.

4. Hafta 3 GB Bedava İnternet 

18-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından 25 arama yap, 3GB* hediyeni al.

5. Hafta 3 GB Bedava İnternet

25 Şubat-3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekle, 3GB* hediyeni al.

6. Hafta 10 GB Bedava İnternet

4-10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcamasına 10GB* kazandıracak.

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Kampanyaya katılmak isteyenler, kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200 a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptali

Kampanya faydalarının iptalini Turkcell çağrı merkezi veya Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden yapabilirsiniz. İptal işlemi yapıldığında kampanya faydaları sona erer.

Kampanya Detaylarını Gör
 • #senyapdiye kampanyası 28 Ocak’19-10 Mart’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir müşteri toplam 25GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyenler,  BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde,  katılımcı her hafta kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesine sahip olacaktır.
 • Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
 • Kampanya Haftaları ve Koşullara Göre Kazanılacak Hediyeler:
 • Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz.
 • Kanalı takip eden müşterilerden:
 • Hafta: 28 Ocak’19 -3 Şubat’19 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • Hafta: 4-10 Şubat’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • Hafta: 11-17 Şubat’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indirenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • Hafta: 18 -24 Şubat’19 tarihleri arasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanarak 25 arama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • Hafta: 25 Şubat- 3 Mart’19 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • Hafta: 4- 10 Mart’19 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 10GB kazanacaklardır.
 • Uygulamalardan kampanya kapsamında hediye kazanmak için, kampanyanın uygulama koşullarını yerine getirmeden önce uygulamanızı Appstore ve Googleplay’den yeni versiyonu ile ücretsiz güncellemeyi unutmayın.
 • İlgili tarihler arasında koşulları sağlayarak hediye almaya hak kazanan müşteriler, BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına giderek hediyelerini hatlarına yükleyebileceklerdir. Kampanyadan kazanılan internet faydaları 24 saat boyunca, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Ve ücretlendirme periyodu 100KB’dır. Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır. Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 31.03.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 31.03.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta  yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır. Hediyenin müşterinin hattında aktif olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımı, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, ek paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Yukarıdaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız bu kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.
 • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.