Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyası


14.10.2019
882
Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyası ile sizlerle birlikteyiz. Turkcell kurulduğu ilk yıldan bu yana 25 yıllık mazimizi taçlandırmaya devam ediyoruz. Değerli müşterilerimize Turkcell’den Bedava 40 GB  İnternet dağıtıyoruz. Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyası ile 25 yıldır geliştirdiğimiz her teknoloji işte bunun için ‘Turkcell Sen Yap’ diye.

Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyasıyla 6 Hafta boyunca toplam 40 GB kazanmaya ne dersin? Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesini kap. Üstelik arkadaşına meydan okuyarak, arkadaşınla birlikte kazandığınız GB’ ları ikiye katlama şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyasından hediyeleri toplamak, hangi hafta ne yapman gerektiğini görmek için aşağıdaki detayları incelemeniz yeterli! Kampanya 7 Ekim’19-17 Kasım’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir müşteri toplam 40 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir. Turkcell Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için uygulamaları kullanmaya başlarken arkadaşını da davet et kazandığın GB’ları ikiye katlayarak toplamda 40 GB internet kazan.

Kampanya adı

Sen Yap Diye Bedava 40 GB İnternet Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

 1. Hafta 1 GB Bedava İnternet

07 Ekim 2019 – 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Bip üzerinden 25 Dakika Arama Yap, 1 GB* Hediyeni Al.

2. Hafta 1 GB Bedava İnternet

14 – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Lifebox’un Photopick Özelliğini Kullan, 1 GB* Hediyeni Al.

3. Hafta 1 GB Bedava İnternet

21 – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında fizy Uygulamasından 25 Şarkı Dinle, 1 GB* hediyeni al.

4. Hafta 1 GB Bedava İnternet 

28 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında Dergilik Uygulamasından 25 Dakika Yayın Oku, 1 GB* hediyeni al.

5. Hafta 1 GB Bedava İnternet

04 -10 Kasım 2019 tarihleri arasında TV+ Uygulamasından 25 DK TV İzleyen Müşteriler 1 GB* hediyeni al.

6. Hafta 15 GB Bedava İnternet

11 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Paycell Kart İle Harcama Yapan Müşterilerimize Bedava 15 GB* kazandıracak.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Kampanyaya katılmak isteyenler, kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasında senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan kullanımınızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptali

Kampanya faydalarının iptalini Turkcell çağrı merkezi veya Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden yapabilirsiniz. İptal işlemi yapıldığında kampanya faydaları sona erer.

Kampanya Detaylarını Gör
 • «Sen Yap Diye» kampanyası 7 Ekim-17 Kasım’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her Turkcell mobil ses hattı müşterisi toplam 40 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
  Kampanya Haftaları ve Koşullara Göre Kazanılacak Hediyeler:
  Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından Sen Yap Diye kanalını takip etmelisiniz.
  1.Hafta: 7-13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1 GB hediye kazanacaklardır.
 • 2.Hafta:14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
 • 3.Hafta: 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.
 • 4.Hafta: 28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.
 • 5. Hafta: 4-10 Kasım’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25 DK TV izleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, TV+ uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada TV+ uygulamasından 25 dakika TV izlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.
 • 6. Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 15 GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kartı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

blank

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.