Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet


18.05.2020
598
Turkcell / Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet

Turkcell Ramazan Kampanyası Bedava 1 GB İnternet ile internet paketinize Ramazan ayı boyunca destek olsun sevdikleriniz ile görüşmeleriniz yarım kalmasın Turkcell tüm müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Turkcell Faturalı – Faturasız tüm müşterilerinin faydalanabileceği Ramazan Ayı Boyunca Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li müşterilerimize Ramazan boyunca kullanabilecekleri Bedava 1 GB cepten internet verilecektir. Üstelik yapmanız gereken sadece kampanya sayfası üzerinden Hemen Al butonunu tıklamak ve telefon numaranız ile giriş yapmak olmaktadır. Daha sonra sizden Hemen Al butonuna tıklamanız istenmektedir ve sonra Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı hattınıza yüklenecektir. Pakete katılımınız sağlandığında bilgilendirme SMS’i gelir. SMS geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Turkcell ile Bireysel ya da Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip müşterilerimize Ramazan boyunca kullanabilecekleri cepten Bedava 1 GB internet kullanım hakkı verilecektir. Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Katılım

Kampanya sayfasından “Hemen Al” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptal

Kampanya tek seferliktir, iptal edilmez. Süresi sonunda kampanya otomatik sonlanır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan yararlanmak için “Hemen Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2020’dir.
  • Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
  • Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
  • Faturalı müşteriler için bu paketteki MB’lar bittikten sonra abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları abonelerin tarifesinden ücretlendirilir.
  • Faturasız müşteriler için paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.