Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası


20.12.2020
470
Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası, Turkcell düzenlemiş olduğu kampanya doğrultusunda yepyeni bir kredi kampanyası başlatmış bulunuyor. Turkcell düzenlenen kampanya kapsamında, Turkcell Rahat Tarifelerinden birisine geçerek 12 ay kalma sözü veren aboneleri için Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı sunacaktır. Turkcell aboneleri için düzenlemiş olduğu kampanyaları ile dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Turkcell Rahat tarifeleri dilerseniz Faturalı, dilerseniz de Faturasız olarak kullanılabilmektedir. Turkcell bu kampanya kapsamında Faturalı ya da Faturasız olmaksızın Turkcell Rahat tarifelerinde 12 ay kalma sözü verene Bedava 3 GB İnternet kullanımı sunacağını açıklamış bulunmaktadır.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, Rahat tarifelerden birisine geçiş yapmaları gerekmektedir. Turkcell aboneleri Rahat tarifelerinden birine geçiş yaptıktan sonra tarifede kalmak için 12 aylık taahhüt vermek zorundadır. Taahhütlü abonelere düzenlenen kampanya kapsamında Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası kapsamında seçilecek olan tarifeler ise Rahat Fırsat 3 GB ve Rahat Fırsat 5 GB olarak belirtilmiş bulunmaktadır.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerimiz için abonelerin Rahat Fırsat tarifelerinden birisine geçiş yapması ve bu tarifelerde 12 ay boyunca kalacağına dair taahhüt vermesi gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat tarifelerinden birisine numara taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell’e geçiş yapmış olması gerekmektedir. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasının şartlarını taşıyan tüm aboneler için yurt içerisinde kullanabilecekleri Bedava 3 GB İnternet hediye edilecektir. Belirtilen hediye Bedava 3 GB İnterneti almak için abonelerin 12 ay taahhüt sözü vermeleri gerekmektedir. Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasına geçiş işlemi tamamlanan abonelerin paket almaları ile birlikte hediyeleri aktif hale getirilecektir.

Kampanya Detayları

  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası, Turkcell aboneleri için düzenlenmiş bir kampanya olmaktadır.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Turkcell Rahat tarifelerinden birisine geçiş yapmaları gerekmektedir.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin numara taşıma ya da yeni hat alarak belirtilen tarifelere geçiş yapmaları gerekmektedir.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasında belirtilen 3 GB Bedava İnternet hediyesini taahhüt vererek kazanabileceğiniz tarifeler Turkcell Rahat Fırsat 3 GB ve Turkcell Rahat Fırsat 5 GB tarifeleri olmaktadır.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasına katılım yaparak tarifelerden birisine geçiş yapan aboneler ilk paketleri ile Bedava 3 GB İnternet hediyelerini kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasında sunulan Bedava 3 GB internet kullanımı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyasındaki kullanımların % 80’nin bitmesi durumunda SMS ile bildirim yapılacaktır.
  • Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB İnternet Kampanyası kapsamında, Turkcell her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell BİP’le Her Gün İlk 20 Bin Kişiye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.