Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası


24.04.2021
462
Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası, Turkcell tarafından düzenlenen kampanyada oyun sevenlere müjdeli bir haber geldi. Düzenlenen kampanya kapsamında PUBG ve diğer oyunlarda geçerli olmak üzere 3 GB Bedava İnternet hakkına kısa mesaj ile sahip olabilirsiniz. Turkcell PUBG ve diğer oyunlarda kullanılmak üzere geçerli olacak tam 3 GB Bedava İnternet kullanım hakkı vermektedir.

Turkcell aboneleri için anlaşmalı oyun şirketleri tarafından, Turkcell’in bildireceği oyunlarda aylık olarak 3 GB data içeren Hediye Oyna kampanyasından, alacakları kampanya promosyon kodu ile faydalana bileceklerdir. Belirtilecek olan oyunlarda kullanılmak üzere Bedava 3 GB İnternet kazanmak için kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Turkcell Bedava 3 GB İnternet için telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE OYNA boşluk bırakarak SİFRE yazarak 2200’ gönderebilirsiniz. Turkcell üzerinden belirtilen şekilde yapılacak olan başvurular ücretsiz olmaktadır. Turkcell tarafından abonelerine verilen Bedava 3 GB İnternet paketinizin kalan bakiyesini öğrenmek için de kısa SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Telefonunuzun mesaj bölümünden KALAN yazarak 2200’a SMS göndermeniz, ya da bir diğer seçenek olan Dijital Operatör uygulaması üzerinden de kalan haklarınızı öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası, hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanya Detayları

 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasından, Turkcell aboneleri anlaşmalı oyun şirketlerinin Turkcell tarafından bildirilecek oyunlarda aylık olarak 3 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasından faydalanmak için Hediye Oyna kampanyasından alacağınız kampanya promosyon kodu ile ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasından Faturalı – Faturasız tüm Turkcell aboneleri faydalanabilmektedirler.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası kapsamında anlaşmalı şirketler tarafından kendi oyunlarına ait olduğu belirtilen IP adresleri üzerinde geçerli aylık Bedava 3 GB İnternet verilecektir.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında paket dahilinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasındaki faydaların bitmesinin ardından abone kendi mevcut paketi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında yer alan Bedava 3 GB Paketi otomatik olarak yenilenmez.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında abonenin paket içerisinde yer alan oyunlara girebilmesi için tarife içerisinde internet kullanım hakkının bulunması gerekmektedir.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında verilen paket içeriği kullanımları sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında abonelerin kendilerine iletilecek olan bilgilendirme mesajının ardından paketlerini kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyasında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paketteki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi!

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyası

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.