Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası


03.12.2020
327
Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 15 Aralık 2020 tarihine kadar Turkcell Platinum mobil uygulamasını indirmeniz ve kişisel bilgileriniz dahilinde uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır. Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına dahil olmak için 15 Aralık 2020 tarihine kadar Turkcell Platinum mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirerek, ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapmak yeterli olacaktır. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından da hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 10 Adet; 12.999TL Değerinde Turkcell.com.tr Hediye Promosyon Kodu

Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlen kampanya doğrultusunda belirtilen tarihler arasında çekilişe katılmak için Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait mobil uygulamayı indirmeniz ve kişisel bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Belirtilen kampanya tarihleri arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait olan Platinum mobil uygulamasının kullanılmasına teşvik amaçlı akıllı telefonlar üzerinden Platinum Mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmeleri gerekmektedir. Platinum Mobil Uygulamasını cep telefonlarına indirmelerinin ardından da ad, soyad ve adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black abonelerine özel 1 çekiliş hakkı tanınacaktır.

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekilişi Kampanya Detayları

 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 27.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası, 11.11.2020 – 15.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına katılmak için Turkcell Platinum Mobil uygulamasının kullanılmasını teşvik etmek amaçlı akıllı telefonlara uygulamayı ücretsiz olarak indirmeleri gerekmektedir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası, kapsamında ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirerek ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemi 28.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi ile birlikte 10 kişiye 12.999TL Değerinde 30.01.2021 – 28.02.2021 tarihlerinde turkcell.com.tr internet adresinde kullanabilecekleri Turkcell Promosyon Kodu kartı verilecektir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyası kapsamında Turkcell Promosyon Kodu kazanımları, turkcell.com.tr internet adresi üzerinden Samsung Galaxy Note 20 Ultra alışverişlerinde kullanılacaktır.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 30.12.2020 tarihinde Akşam Gazetesi ve Platinum uygulamasında yayımlanacaktır.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına çekiliş hakkı her 1 adet ile sınırlı olarak ve toplamda da 35 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasında tüm katılımcılara telefon no, Ad, soyad bilgilerinin herhangi birinin eksik olması durumunda kendilerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Turkcell Platinum Samsung Galaxy Note 20 Ultra Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Trendyol Mercedes Çekiliş Kampanyası

Huawei AppGallery Çekiliş Kampanyası

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.