Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekiliş Kampanyası


16.12.2020
616
Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekiliş Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Düzenlenen Turkcell Platinum MacBook Pro hediye çekiliş kampanyası kapsamında çekilişe katılmak için 4 Kasım 2020 tarihine kadar Turkcell Platinum uygulamasını ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Turkcell Platinum müşterisi olarak cihazınıza, Turkcell Platinum uygulamasını indirdikten sonra ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Düzenlenen kampanya kapsamında 17 Kasım 2020 tarihinde düzenlenecek olan çekilişin ardından 10 kişi Hediye Promosyon kodu kazanacaktır. Kazanılan hediye promosyon kodu 20.12.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında turkcell.com.tr adresinden satın alınacak olan Apple MacBook Pro Touch Bar 13” ürünün alışverişinde kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında cihazına Turkcell Platinum uygulamasını indiren ve çekilişe katılarak kazanılacak olan hediye aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 10 Adet; Turkcell.com.tr Adresinde Geçerli Apple MacBook Pro Touch Bar 13” Hediye Promosyon Kodu

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak isteyen Turkcell Platinum abonelerinin 4 Kasım 2020 tarihine kadar Turkcell Platinum uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Turkcell Platinum uygulamasını cihazlarına indiren abonelerin ad, soyad ve adres bilgilerini girerek uygulamaya girişlerini gerçekleştirmelerinin ardından, abonelere 1 adet çekiliş hakkı sunulacaktır. 17 Kasım 2020 tarihinde yapılacak olan çekilişin ardından da 10 kişi Hediye olarak Promosyon Kodu kazanacaktır. Kazanılan Promosyon Hediye Kodları da 20.12.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında turkcell.com.tr internet adresi üzerinden yapılacak olan Apple MacBook Pro Touch Bar 13” alışverişlerinde kullanılabilecektir. Belirtilen uygulamayı indirerek giriş yapan abonelere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye çekilişine katılmak için yapılması gereken aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • Turkcell Platinum Uygulamasını Cihazınıza İndirmek

Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası, hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanya Detayları

 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 14.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası 28.09.2020 – 04.11.2020 tarihleri arasında Platinum uygulamasının kullanılmasını teşvik amacı ile düzenlenmiş bulunmaktadır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyasında akıllı telefonlarına Turckcell Platinum uygulamasını indirerek ad, soyad ve adres bilgileri ile giriş yapan abonelere yönelik olarak 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası kapsamında çekiliş hakkı kazanabilecek olan aboneler Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black olmaktadır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyasına katılım her gün için 1 adet çekiliş ile sınırlı olmaktadır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş 17.11.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekilişte 10 kişi 15.999TL değerinde Apple MacBook Pro Touch Bar 13” alışverişinde geçerli Hediye Kodu kazanacaktır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş sonuçları 19.11.2020 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyası Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black abonelerine yönelik olarak düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyasına katılım her gün 1 çekiliş hakkı ve toplamda 38 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekilişi Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Nescafe 3’ü1 Arada BMW Çekiliş Kampanyası

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş

Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.