Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası


13.01.2021
188
Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Turkcell ile Platinum İphone 12 Çeiliş kampanyasına katılmak için 31 Ocak 2021 tarihine kadar Turkcell Platinum mobil uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Turckell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyenlerin 31 Ocak 2021 tarihine kadar cep telefonlarına, Turkcell Platinum mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebileceklerdir. Uygulamanın içerisine giriş esnasında ad, soyad, adres bilgileri ile giriş yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 10 Adet; İPhone 12 Pro Cep Telefonu

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya Platinum Rüya Hediyeler çekilişine Platinum ve Platinum Black müşterilerimize özel olmaktadır. Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanmak için Platinum uygulamasını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında uygulama içerisinde duyurulan çekiliş başvuru tarihlerini kontrol ederek katılım sağlayabilirisiniz. Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında çekilişe her gün katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Başvuru belgesinin eksiksiz bir biçimde doldurulması gerekmektedir.

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 11.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, 21.12.2020 – 31.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya Platinum Rüya Hediyeler çekilişine Platinum ve Platinum Black müşterilerimize özel olmaktadır.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, hediye kazanmak için Platinum uygulamasını düzenli olarak takip edebilirsiniz.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, uygulama içerisinde duyurulan çekiliş başvuru tarihlerini kontrol ederek katılım sağlayabilirisiniz
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında çekilişe her gün katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Başvuru belgesinin eksiksiz bir biçimde doldurulması gerekmektedir.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında uygulamanın içerisine giriş esnasında ad, soyad, adres bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında çekiliş detaylarına Platinum uygulamasında yer alan Platinum Rüya Hediyeler altında bulunan katılım koşulları ve yasal metinden ulaşabilirsiniz.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 16.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 10 kişi İPhone 12 Pro cep telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 14.999TL olmaktadır.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 18.02.2021 tarihinde Akşam Gazetesinde ve Platinum Uygulamasındaki çekiliş sayfasında yayımlanacaktır.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 05.03.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20.03.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılım ücretsiz olmaktadır.
 • Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Tat Ketçap İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Paycell İPhone 11, Aralık Ayı Çekiliş Kampanyası

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları

Trendyol Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.