Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Paycell Kart Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan


25.12.2019
486
Turkcell Paycell Kart Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan

Turkcell’den süper kampanya Paycell Kart kullanan herkese Bedava 3 GB İnternet. Üstelik bu kampanyadan tüm Turkcell aboneleri faydalanabileceklerdir. Yapmaları gereken sadece Paycell Kart kullanmak. Turkcell’li Paycell Kart sahipleri kartlarına 50 TL ve üzeri bakiye yükleyerek otomatik olarak 1 hafta geçerli 1 GB Bedava İnternet hediye kazanıyorlar. Sadece Paycell Kart’larına para yükleyerek Bedava İnternet sahibi olabiliyorlar.

Turkcell Paycell Kart kullanan müşterilerimiz Bedava 1 GB İnternet kampanyasından her müşteri maksimum 3 kere fayda sağlayarak, kampanyadan Bedava 3 GB İnternet kazanmış olur. Paycell Kart sahibi olabilmek için Turkcell veya D&R Mağazalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycell uygulamasından sanal kart oluşturabilirsiniz. 06.11.2018 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 50 TL yükleyen Turkcell’li tüm Paycell kullanıcıları Paycell Kart Haftalık 1 GB Hoş Geldin Kampanyası’ndan yararlanabilir. Hoş Geldin Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel/ kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir, kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca 3 kez faydalanılır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Ücreti

Kampanya ücretsizdir.

Kampanya Katılım

Turkcell Paycell Kart Kullan Bedava 3 GB İnternet Kazan, kampanyasına tüm Turkcell müşterileri katılım sağlayabilmektedir.

Kalan Sorgulama

Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin geçerlilik süresi 1 haftadır. Hatta tanımlandıktan sonra 1 hafta içinde kullanılmayan internet geçerliliğini yitirir.

Kampanya İptali

Kampanya iptal edilemez.

Kampanya Detayları

 • 11.2018 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 50 TL yükleyen Turkcell’li tüm Paycell kullanıcıları Paycell Kart Haftalık 1 GB Hoş Geldin Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Paycell Kart Turkcell veya D&R Mağazalarından, turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycell uygulamasından sanal kart oluşturabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Paycell Kart’ına 50 TL bakiye yüklemek gerekir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell’liler Paycell Kart’larına 50 TL yükleyerek Haftalık 1 GB hediye internetin sahibi olur.
 • Hoş Geldin Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel/ kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir, kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca 3 kez faydalanılır.
 • 50 TL yükleme yapan müşteriler hediye paketleri hatlarına tanımlandıklarında SMS ile bilgilendirilecektir.
 • TÖHAŞ, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.
 • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.