Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası


25.10.2020
322
Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Turkcell Faturalı aboneler tarafından otomatik ödeme talimatı veren herkes için günlük Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell Faturalı abonelerine özel otomatik ödeme talimatı veren herkes için Bedava 5 GB İnternet hediyesi verilen bir kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Turkcell tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, belirtilen anlaşmalı bankalardan bir tanesine otomatik ödeme talimatı veren Turkcell aboneleri için günlük Bedava 5 GB İnternet hakkı verilecektir. Turkcell Faturalı abonelerine özel yepyeni bir kampanya ile karşılarına çıkmış bulunmaktadır. Turkcell düzenlediği her kampanyası ile aboneleri için her daim kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kampanyadan anlaşma sağlanmış olan bankalardan, Turkcell faturasını otomatik ödemeye veren aboneler için günlük Bedava 5 GB İnternet hediye edilecektir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet kampanyasından tüm Turkcell faturalı aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır. Kampanyaya katılım sağlayan tüm Turkcell aboneleri için günlük Bedava 5 GB İnternet hediyesi verilecektir. Anlaşalı bankalar tarafından otomatik ödeme talimatı vererek Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelere, verdikleri otomatik ödeme talimatına yönelik olarak kendilerine hediye internet kullanımı sunulacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Düzenlenen kampanyaya katılmak için Turkcell abonelerinin ilk olarak anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme talimatı vermesi gerekmektedir. Talimat verilmesinin ardından bahsi geçen günlük Bedava 5 GB İnternet hediyesini kazanabileceksiniz. Turkcell abonelerinin anlaşmalı bankalar üzerinden verecekleri otomatik ödeme talimatının ilk kez verilmesi gerekmektedir. Turkcell abonelerinin anlaşmalı bankalardan bir tanesine verecekleri otomatik ödeme talimatının ardından kendilerine günlük Bedava 5 GB İnternet hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanya Detayları

  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri için hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin çalıştıkları bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı vermesi gerekmektedir.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyasında otomatik ödeme talimatı veren abonelere Günlük Bedava 5 GB İnternet hediyesi verilecektir.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin sadece otomatik ödeme talimatı vermesi yeterli olacaktır.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyasında verilen Günlük Bedava 5 GB İnternet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından çıkmak isteyen abonelerin IPTAL TALIMAT 5GB yazarak 2222’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene Günlük 5 GB Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell her türlü değişikliği yapmaya ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell PUBG Oyna Herkese Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Dijital Zeka Projesi (DQ)

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.