Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

26.06.2018
437

Turkcell ’e numara taşıma işlemlerinizde kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar sizleri bekliyor. Turkcell numara taşıma kampanyaları 2018 yılında oldukça uygun ve kapsamlı şekilde sunulmaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak sunulan tarifelerle en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell ’e sizde hattınızı taşımak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek hattınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

 • Evinize veya iş yerinize en yakın Turkcell Yetkili bayisine giderek müşteri danışmanları aracılığıyla her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan çok geniş bir tarife yelpazesine sahip Turkcell paketleri arasından dilediğiniz birini seçebilirsiniz.
 • Turkcell hatlı telefonlardan 532’yi arayarak isterseniz sesli yanıt sistemiyle isterseniz de müşteri temsilcileriyle görüşerek Turkcell numara taşıma hakkına bilgi alabilirsiniz. Sabit hatlar ve diğer operatörlerden 0532 532 00 00’ı tuşlayarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
 • Turkcell tarifeleri ve kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için Turkcell’in resmî sitesi üzerinden yapacağınız başvurularla hem hediye internet sahibi olabilir hem de hattınızı bir tıkla kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell numara taşıma kampanyaları faturalı hat sahiplerine sunduğu paket ve tarifelerle her keseye ve her kesime hitap ediyor. Hattınıza tanımlanan paketlere ek olarak internet, dakika ve SMS tanımlatabilir ve özgürce görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu Turkcell tarifeler ve paketlerinden bazıları şöyledir;

Turkcell GNÇ 4 GB Tarifesi: GNÇ 4 GB paketi içerisinde 4.5 G hızında internet ve birbirinden popüler uygulamalarla 25 yaş ve altındaki müşterileri için 2 GB’ı gece geçerli toplam 4 GB internet, 750 dakika, 1000 SMS sunuyor. Mevcut internet paketinin içerisinde Dergilik, Fizy, BİP, TV+ ve Lifebox uygulamalarda da faydalanabiliyorsunuz. Bu kampanyalı paketin yıllık abonelik bedeli 35 TL’dir. Bu paketten aylık olarak faydalanmak isterseniz de aylık abonelik bedeli olarak 45 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Turbo Yeni 2 GB Paketi: 4.5 G hızında, Turbo Yeni 2 GB paketi kapsamında 2 GB internet, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Dergilik Servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Lifebox’ da 25 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı, BİP uygulaması üzerinden 1 GB’a kadar da ücretsiz data kullanımı sağlayabilirsiniz. Turbo Yeni 2 GB paketi için sunulan fırsatlar için yıllık abonelik ücreti 27 TL’dir. Bu paketi aylık abonelik olarak kullanmak istediğiniz takdirde de 39 TL ödemeniz gerekmektedir.

İllere Özel Avantaj Kampanyası: İllere Özel Avantaj kampanyası Aydın, İzmir, Şanlıurfa, Samsun ve Sinop illerinde geçerli olmakta ve numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e geçen herkese sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanan herkese her yöne 500 dakika ve 1 GB internet hediye olarak verilmektedir. Bunun için kampanya başlangıç tarihinden sonra Turkcell’e geçenler, Turkcell faturalıda kaldıkları zaman içerisinde 12 ay boyunca her ay bu hediyelerden faydalanabileceklerdir. Kampanya başlamadan önce Turkcell’e geçen ve Turkcell’deki ilk 90 günü içerisinde olan faturalı müşteriler ise, ILEOZEL yazarak 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirler.

Turkcell Numara Taşıma Faturasız Hat Kampanyaları

Turkcell numara taşıma faturasız hatlarda çok avantajlı paketleriyle sunduğu fırsatlarla yeni müşterilerine Turkcell kalitesiyle en uygun fiyatlara konuşup, mesajlaşma ve 4.5 G hızında internetin keyfine varma imkânı sağlıyor. Turkcell Hazır kart müşterisi olmak istiyorsanız. Turkcell tarafından sunulan cazip ve farklı kampanyaları inceleyebilir ve kısa sürede Turkcell avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell’in yeni müşterileri için sunmuş olduğu avantajlı paketler de en çok tercih edilenlerinden birkaç tanesi ise şöyle;

Turkcell Eko 1 GB paketi: Eko 1 GB paketinin içerisinde her yöne 500 dakika her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet bulunmaktadır. BİP kullanımlarında geçerli 1 GB internet ve Dergilik Servisinin de Kullanılmak üzere 5 GB internet hediye etmektedir. Bu paketten aylık 20 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra iptal etmezseniz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Bir ay içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internetini bir sonraki aya devredilmemektedir. İhtiyacınız olduğunda bu paketi bir ay içerisinde 4 defa satın alabilirsiniz. Paketi satın alabilme için 1GB yazıp bir boşluk bırakıp EKO yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Göndermeniz gereken SMS örneği ‘1GB EKO’ şeklinde olmalıdır.

Turkcell Lifecell Avantaj Tarifesi: Lifecell avantaj paketi satın alan bireysel ve faturasız Turkcell müşterileri, UpCall uygulamasında da kullanabileceği; yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve 4 GB internet sahibi olmaktadırlar. Lifecell avantaj tarifesinin aylık fatura tutarı 30 TL’dir. Bunun yanı sıra tarife kapsamında;

 • 30 GB BİP uygulaması üzerinden yapılan görüşmelerde geçerli internet,
 • Bip’ten her yöne yapacağınız çağrılarda geçerli 1000 dakika,
 • Facebook ve Twitter uygulamaları için geçerli 2 GB,
 • TV Plus uygulamasında geçerli 5 GB internet,
 • Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet,
 • Fizy uygulamasında geçerli 8 GB internet kullanılabilmektedir.

Turkcell Kampanyaları Ve Hat Kullanımı İle İlgili Genel Bilgiler

 • Turkcell hat taşıma kampanyaları ve avantajlarından faydalanabilmek için en az 90 gündür kullandığınız başka bir operatöre ait mobil hattınızın bulunması gerekmektedir.
 • Turkcell hattınızda kullandığınız pakette kalan internet, SMS ve dakikalarınızı sorgulayabilmek için KALAN yazıp 2222’ye gönderebilir ve ücretsiz olarak sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.