Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlan


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

21.06.2018
302

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak abonelik işlemleri olmak üzere fatura işlemleri de kolaylıkla yapılabilir. Aklınıza takılan soruları müşteri hizmetleri Turkcell numarası 532 532 00 00 tuşlayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi hizmetlerini sunan Turkcell sayesinde hat sorgulama, paket sorgulama ve fatura sorgulama işlemleri kısa sürede yapılabilir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati alanında uzman personellerden yararlanarak işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılabilir?

Turkcell kullanıcıları müşteri hizmetlerine erişim sağlamak adına öncelikle 532 numaralı telefon numarasını çevirmeli. Ardından ise karşınıza çıkacak olan telesekretere Turkcell  müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizi iletmelisiniz. Bu şekilde Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma özelliğinden yararlanmanız mümkün.

Başka Operatörden Turkcell Müşteri Hizmetleri: Eğer Turkcell kullanıcısı değilseniz bir başla operatörden arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilmek adına yine 532 532 00 00 numarasını çevirmeniz gerekiyor. Daha sonra telesekretere Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşme talebinizi ileterek sorunsuz bir şekilde görüşme yapabilirsiniz.

Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri numarası da sadece 3 tuştan oluşur. 532′ yi arayan kurumsal müşterilerde akıllarına takılan tüm soruları müşteri hizmetlerine anında iletebilir.

Faturasız Kullanıcılar İçin Müşteri Hizmetleri: Faturasız hat kullanıcıları da 532’yi tuşladıktan sonra 1’i, ardından 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri

Platinum müşterileri ise 0532 757 1 532 numarasını aradıktan sonra sıra beklemeden işlemlerini doğrudan gerçekleştirme hakkına sahiptir. Turkcell müşteri hizmetleri ücretsiz değil. Yurt içi ve yurt dışı aramalarında ve sabit hatlar üzerinden yapılan aramalarda operatör tarifesi üzerinden ücrete tabii tutulur.

Ücretsiz Hizmet Hattı Turkcell

0532 757 2222 Turkcell müşteri hizmetleri ücretsiz sesli yanıt sistemidir. Hizmet hattı üzerinden müşteriler fatura detaylarını öğrenebilir. Bunun yanı sıra güncel kullanım bilgisi de sorgulanabilir. Dilediğiniz zaman arayarak hiçbir şekilde ücret ödemeden sesli yanıt sisteminden yararlanmanız mümkün olacak. Tarifeniz ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilir, kullanımlarınıza uygun bir şekilde belirlenmiş olan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Ancak 0532 757 2222 numarasına ait olan herhangi bir kısa mesaj servisi bulunmaz. Bu numara üzerine gönderdiğiniz SMS’ler ücrete tabi tutulur.

Ücretsiz hizmet hattından kurumsal ve bireysel Turkcell müşterileri yararlanabiliyor. Ancak sabit hatlardan, yurt dışı üzerinden aramalar kabul edilemez. Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma 2018 yılında da sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde devam etmekte. Sabit hatlardan, başka bir operatörden ya da yurt dışından aramak isteyenler müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir. Ücretsiz sesli yanıt sisteminden yararlanamazlar.

Sesli Yanıt Sistemi İçin: Turcell müşterileri sesli yanıt sisteminden yararlanabilmek adına şifre almaları gerekmektedir. Şifre alabilmek adına ise SIFRE yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Popüler Turkcell Kampanyaları

Turkcell müşterilerine zengin fırsatlar sunan kampanyaları ile hizmetlerine devam ediyor. Turkcell müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanma özelliğinden yararlanarak kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olacak. Bunun için yapmanız gereken 0532′ yi aramak. İşte Turkcell’in sunduğu kampanyalardan bazıları;

Turbo Yeni 2GB Paketi: 4.5G’ye hazır Turbo yeni 2GB paketi sayesinde her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 2GB internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden erişim sağlayarak paket değişikliği yapmanız ve detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Eko 3 GB Paketi: Turkcell kalitesinden yararlanarak hem de uygun fiyatlara konuşmanız ve mesajlaşmanız mümkün.Ayda yalnızca 25 TL’ ye her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 4 GB internet sizin olabilir. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, internet üzerinden ya da en yakın Turkcell ofisine giderek paket satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Lifecell Fırsat 5GB: Bol internet kullanan müşterilere özel olarak hazırlanan Lifecell fırsat 5GB paketinde; 750 dakika ve 1.000 BİP dakikası her yöne olarak sunulmaktadır. Gönlünüzce konuşabileceğiniz bu fırsattan yararlanmak için ayda 34 TL ödeme yapmanız gerekiyor.  Aynı şekilde direkt olarak bağlanabileceğiniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak Lifecell fırsat 5GB paketine sahip olabilirsiniz.

Esnaf Aile Kampanyası: Turkcell tarafından sunulan kampanyalardan biri de Turkcell Esnaf Aile kampanyasıdır. İş yeri sahipleri yakınlarını Turkcell yaparak hem kendileri hem de aileleri 4.5G hızında 12 GB internet sahibi olabilir. Başvuruda bulunmak adına ise dilerseniz Turkcell.com adresine erişim sağlayarak kampanyalar menüsü üzerinden Esnaf Aile Kampanyası kayıt formunu doldurabilirsiniz.

 • Ad, soy ad, firma adı, firma vergi numarası, firmaya ait cep telefonu numarası gibi bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.
 • Ardından Turkcell müşteri hizmetleri size geri dönüş yapacak. Bu nedenle bilgilerinizin doğru olması ayrıca önem taşımaktadır.

Bunun yanı sıra kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler direkt olarak Turkcell müşteri hizmetlerini de arayabilir. En yakın Turkcell ofisine giderek de kampanya başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak, kampanya değişikliğinde bulunmak gibi işlemler adına 7 / 24 hizmet veren müşteri temsilcilerinizi dilediğiniz her zaman arayabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum Diyenler

Müşteri hizmetleri bilindiği üzere haftanın tüm günü ve günün her saati hizmet vermeye devam ediyor. Turkcell ulaşamıyorum diyen kişiler paniğe kapılmamalı. Bazı saat aralıklarında yoğunluktan dolayı ulaşamamanız normaldir. 7 / 24 hizmet veren Turkcel müşteri hizmetlerini erken saatlerde arayarak oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

 • Müşteriler Turkcell müşteri hizmetleri beklemeden kısa süre içerisinde tüm işlemlerini gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bu işlemler;
 • Fatura ödeme, TL paket yükleme, çalıntı bildirimi, fatura detayları vb işlemlerdir. Turkcell genel merkezi İstanbul Maltepe’de bulunmakta. 0532 0532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri ile anında görüşme sağlayarak işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Turkcell Kurumsal Müşteriler: Kurumsal hat kullanıcıları ise bireysel hatları üzerinden bilgilere erişim sağlamak ve işlemleri gerçekleştirebilmek adına cep telefonlarına hesabım uygulamasını indirmelidir. Daha sonra hatlarında yer alan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşım gerçekleştirme hakkına sahip olurlar.

 • Hesabım uygulamasına giriş yapabilmek adına SIFRE yazarak 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.
 • Şirket hatları üzerinden yapılan işlemler online olarak da gerçekleştirilebiliyor. Bunun için ise müşteri hizmetlerini aramalısınız.
 • Daha sonra GSM numaranız ve parolanız ile bilgisayarınız üzerinden Turkcell kurumsal online işlemler menüsüne giriş yaparak cep telefonunuza yüklemiş olduğunuz ŞİRKETİM uygulamasını kullanarak tüm işlemlerinizi günün her saati online olarak gerçekleştirmeniz mümkün.
 • Ayrıca hat kullanımlarınıza ait detayları da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 • Parolasını unutanlar PAROLA yazarak 8660’a kısa mesaj göndererek tekrar şifre belirleme işlemlerinde bulunabilir.

Kurumsal müşteriler ve bireysel müşteriler Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ya da online olarak sistemlerine erişim sağlayarak birçok işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bunun için 0532 numarası kullanılmaktadır. Ancak başka operatör üzerinden Turkcell’e erişim sağlamak ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da 0532 532 00 00 numarası üzerinden kesintisiz hizmet verilmeye devam etmektedir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarası da aynıdır. Merak ettiğiniz soruları ve var ise ş

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Avatar erdoğan bozkurt dedi ki:

  20.12.2018 tarihinde saat 21.00- 21.30 arasında dolandırıcılar denizbank hesa bımı ele geçirerek hesabımdan 180 tl bilmediğim numaraya yükleme-türkcell işlemi için size özel şifreniz 616547 B003 MESAJ GELDİ . BENDEN HABERSİZ YAPILAN İŞLEMİ İPTAL EDEREK PARAMI İADE EDİNİZ. SİZİ 532 532 00 00 TEL ULAŞAMIYORUM ,

  1. Avatar Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Turkcell Müşterisi iseniz,Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.