Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma


28.02.2021
2.252
2021 Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimini arayarak, Turkcell Müşteri Hizmetleri çalışanına bağlanarak aklınıza takılan sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Turcell Müşteri Hizmetleri birimi müşterilerimize telefon üzerinden bağlantı yapılarak, müşterilerimizin Turkcell hattı ile karşılaştıkları soru ve sorunlara en hızlı şekilde çözümler bulabilirsiniz. Turkcell Müşteri Hizmetleri birimi 7/24 sistemi ile çalışarak günün her saatinde arayabileceğiniz bir birimdir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimi çağımızın teknolojilerine ayak uydurarak kendi içerisinde birimlere ayrılarak hizmetlerini tam teşekküllü olarak devam ettirmektedir. Turkcell’in kendi içerisinde birimlere ayrılmış müşteri hizmetleri birimlerine bağlanmak için yöntemleri, kısa yolları mevcuttur. Turkcell Müşteri Hizmetleri birimine ulaşmak için aşağıdaki yöntemlerden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Birimleri ve Ulaşma Yöntemleri

532 Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimini, Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. ​Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir​​​​​siniz.​​​​​

BiP Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell BİP Müşteri Hizmetleri, BİP ile ilgili 4.5G paketleri, faturalarınızla ilgili tarife danışmanlığı, teknik destek, kullanımlarınıza uygun tarife, paket ve kampanyalarımız ile ilgili işlemlerde destek olmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için size BiP kadar yakınız.

Turkcell Gencaver

Turkcell Gencaver 26 yaş altındaki GNÇ’lilere özel, gençlerin tercih ettiği kanallar üzerinden hizmet veren ve tamamen gençlerle aynı dili konuşan müşteri temsilcisidir. Artık GNÇ’liler, kendilerine özel müşteri temsilcilerinden hizmet almayı tercih ediyorlar.​.

Turkcell Gencaver’e ulaşmanın birkaç yolu var. GNÇ ile ilgili sormak istediğiniz her şeyi aşağıdaki kanallardan Gencaver’e iletebilirsiniz:

 • com.tr/gnctrkcll​’dan chat yapabilirsiniz.
 • GNÇ Facebook sayfasına yorum yazabilir ve Twitter’dan tweet atabilirsiniz.
 • 26 yaş ​​altındaki tüm GNÇ’liler faydalanabilir​.​​​

Turkcell Canlı Destek

Turkcell Canlı destek: Bu servisi sadece Turkcell müşterileri kullanabiliyor. Turkcell’in resmi sitesi üzerinden online işlemler servisine giriş yapan kullanıcılar Canlı Destek bölümünde anında Müşteri Temsilcisi ile görüşme sağlayabiliyor. Siz de çağrı merkezini arayarak sıra beklemek ve menüler arasında kaybolmak istemiyorsanız Turkcell sitesi üzerinden online işlemlere giriş yaparak zaman kaybı yaşamadan bir çok işleminizi yapabilirsiniz.

Turkcell ve Facebook

facebook: Sosyal medya üzerinden müşterilerine destek veren Turkcell, facebook DM üzerinden kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor.

Turkcell ve Twitter

Twitter: Sosyal medya üzerinden müşterilerine destek veren Turkcell, Twitter DM üzerinden kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk olarak bağlanmak için uygulayacağınız birkaç adım sayesinde direk olarak Müşteri Hizmetleri personeline bağlanabilmektesiniz. Turkcell müşteri porföyü her geçen gün artmakta olan bir operatördür. Turkcell operatörüne olan tercihler bazı durumlarda çıkan sıkıntılardan ötürü müşteriler çözüm arayışına girmektedir. Turkcell abone sayısı çoktan 30 Milyonu aşmış bulunmaktadır. Turkcell Müşteri Hizmetlerinin yoğunluk derecesini bu koşullarda tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek!

Turkcell Müşteri Hizmetleri çok büyük yoğunluk derecesinde hizmetlerine devam etmektedir. Turkiye genelinde belki de binlerce mağazası bulunan Turkcell hattınız ile ilgili her türlü sorunlarınıza bizzat giderek çözüm sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de Turkcell Müşteri Hizmetleri birimizi arayarak tüm işlemlerinizi anında çözümleyebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimine ilave olarak akıllı cep telefonunuza Turkcell uygulamasını indirerek de telefon uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilmek mümkündür. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyenler aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilir.

1. Turkcell hattınızdan 532’yi arayabilir, sabit hatlar veya diğer operatörlerden ise 0532 532 00 00’ı arayınız.

 1. Sonraki adımda ise aşağıdaki resimde bulunan yapılacak işlemi seçebilirsiniz.
 2. “0” tuşuna basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri birimine direk bağlanma yöntemini de kullanabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine 3 tuşu yani 532’yi tuşladıktan sonra bağlanabilir ve tüm operatör işlemlerinizi çağrı merkezi sayesinde yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri ayrıcalıklı müşterilerimiz için kurulmuş ayrı bir birimimizdir. Turkcell Platinum müşterilerimizin Turkcell hattı üzerinden 0532 757 1 532’yi ücretsiz arayarak ayrıcalıklı hizmet ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Turkcell hattlı cihazınızdan 0532 757 1 532 Platinum Müşteri Hizmetleri’ni veya 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak uzman müşteri temsilcilerimizden hizmet alabilirsiniz. 0532 757 1 532’yi yurt içinde ve yurtdışında, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni yurt içinde cep telefonundan aramak ücretsizdir. Sabit numaradan yapılan aramalar, aramanın yapıldığı operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı 532 757 2222 Nedir ?

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı 532 757 2222 müşterilerimizin kullanımlarına uygun tarife, kampanya ve servislerle buluşturan, ayrıca müşterilerimizin fatura detaylarıyla ilgili ayrıntılı bilgi alabildiği, güncel kullanım bilgisini sorgulayabildiği sesli yanıt sistemimizdir.

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı 532 757 2222’yi dilediğiniz zaman arayarak, hiçbir ücret ödemeden, tarifeniz ile ilgili şeffaf ve açık bir şekilde tüm bilgileri alabilir; ayrıca kullanımlarınıza uygun şekilde belirlenmiş tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.​

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı, 532 757 2222 numarasına ait bir kısa mesaj servisi bulunmamaktadır, bu numaraya gönderilen SMS’ler tarifenizden ücretlendirilmektedir.

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattından kullanımlarına uygun avantajlar ile buluşmak isteyen bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. 532 7572222 Ücretsiz Hizmet Hattı, diğer operatörlerden, sabit hatlardan ve yurt dışından aranamamaktadır.​

Turkcell Dijital Operatör Nedir ?

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması‘yla kalan tutarınızı ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyip ödeyebilir, size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyip satın alabilir, sabit internet ve hatlarınızı ekleyip yönetebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatöre tüm taleplerinizi iletip kolayca takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yapay zekalı Asistan’dan destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell Sesli Yanıt Sistemi Nedir?

Turkcell Sesli Yanıt Sistemi arayarak İşlem yapmak istediğiniz numaradan aradığınızda yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz yeterlidir. Sesli yanıt sisteminde yaptığınız işlemler ücretsizdir. ​Faturalı Turkcell’liler, Sesli Yanıt Sistemi’ni kullanarak, Fatura tutarını öğrenebilir, Tarife sorgulayıp değiştirebilir,  PUK1 ve PUK2 bilgilerini öğrenebilir, ürün, servis ve güncel kampanyalara dair bilgi alabilir.

​Turkcell Sesli Yanıt Sistemini Hazır Kart aboneleri, Sesli Yanıt Sistemi’ni kullanarak, kredi transfer edebilir, PUK1 ve PUK2 bilgilerini öğrenebilir,  Tarife sorgulayıp değiştirebilir, ürün, servis ve güncel kampanyalara dair bilgi alabilir. 532’yi cep telefonunuzdan arayıp aradığınız numara için işlem yapmak istediğinizde, süper şifre girmeksizin işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sabit hattan aradığınızda, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Turkcell şifre girmeniz gerekmektedir. Turkcell şifre almak için SIFRE yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz.

Turkcell Sesli Yanıt Sistemi için daha önce TeleŞifrenizi almadıysanız ya da Tele Şifrenizi hatırlamıyorsanız, cep telefonunuzun mesaj bölümüne TELESIFRE yazarak 2222’ye yollayın. Tele Şifreniz size 10 dakika içinde ulaşacaktır. TeleŞifre ücretsiz bir servistir. Abonelik işlemlerinin telefonun tuşları kullanılarak müşteri temsilcisine bağlanılmaksızın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyan Sesli Yanıt Sistemi’nde yapılan işlemler ücretsizdir.

Turkcell Akıllı Cihaz Kampanyaları

Turkcell Online Fatura Ödeme

En Avantajlı Turkcell Tarifeleri Nelerdir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank erdoğan bozkurt dedi ki:

  20.12.2018 tarihinde saat 21.00- 21.30 arasında dolandırıcılar denizbank hesa bımı ele geçirerek hesabımdan 180 tl bilmediğim numaraya yükleme-türkcell işlemi için size özel şifreniz 616547 B003 MESAJ GELDİ . BENDEN HABERSİZ YAPILAN İŞLEMİ İPTAL EDEREK PARAMI İADE EDİNİZ. SİZİ 532 532 00 00 TEL ULAŞAMIYORUM ,

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Turkcell Müşterisi iseniz,Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 2. blank Hatice dedi ki:

  Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu istiyorum kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Whatsapp kullanım kodu kurulum esnasında verdiğiniz telefon numarasına gelecektir.