Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası


26.01.2021
295
Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell aboneleri için yepyeni kampanyaları ile karşılarına çıkmaya devam ediyor. Turkcell hazırlamış olduğu yepyeni kampanyası kapsamında Turkcell mobil ödemeyi kullanan tüm aboneler için anında Bedava 2 GB İnternet hediye edecektir. Turkcell aboneleri için mobil ödeme yöntemini kullanarak hediye internet kazanmaya devam ediyor. Turkcell mobil ödeme yöntemi sayesinde tüm Turkcell abonelerine haftalık olarak kazanabilecekleri 2 GB internet hediyesi verecektir. Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet kampanyasında tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan bir kampanya olmaktadır. Hazırlanan kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanması gerekmektedir. Bu kapsamda Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanan tüm abonelerin, yapacakları harcamalar karşılığında 2 GB internet hediyesi kazanacaklardır. Kazanılan 2 GB İnternet Hediyesi toplamda bir hafta (7 gün) boyunca kullanılabilmektedir. Abonelerimizin hazırlanan kampanyadan faydalanmak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?  Turkcell Mobil Ödemeye hediye 2 GB internet kampanyasından faydalanmak için abonelerin mesaj bölümünden ilk olarak 2222’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Turkcell aboneleri ONAYAC yazarak 2222’ye kısa SMS göndererek anında Bedava 2 GB İnternet kazanma şansını yakalayacaklardır. Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanarak fizy, TV+, Lifebox, Goller Cepte ya da Dergilik uygulamalarından herhangi bir tanesini ücretli olarak kullanmaları gerekmektedir.

Turkcell 12 Ay Boyunca, Aylık 2 GB İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediyesi Kampanya Detayları

  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, Tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin belirlenen Turkcell Dijital Servisler üzerinden Turkcell Mobil Ödeme yöntemi ile alış veriş yapması gerekmektedir.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında servislerden ücretli uygulama satın alan aboneler için 2 GB İnternet anında hatlarına yüklenecektir.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında verilecek olan 2 GB internet hediyesi bir hafta yani yedi gün boyunca kullanılabilecektir.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında internet hediyesi biten aboneler tarifelerinde var olan tarifelerinden ücretlendirilecektir.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında kazanılan 2 GB İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarında geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB İnternet Hediye Kampanyasında Turkcell kampanya hakkında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcell / Faturasız Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.