Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet Kampanyası


28.01.2019
618
Turkcell / Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet Kampanyası

Tyurkcell Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell sizler için güzellikler sunmaya devam ediyor. Turkcell’e numarasını taşıyarak veya yeni bir faturalı hat alarak gelenlere sağladığı ayrıcalıklar içinizi ısıtacak. Turkcell Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet Kampanyasına 20.12.18 tarihinden itibaren yeni bir hat alarak veya numaranızı taşıyarak  Lifecell’e gelin, 12 ay boyunca aylık 5 GB Hadi’de geçerli internet ve aylık 4 joker hakkını hemen alın. Lifecell’de Hadi kotanızdan yemez, üstelik aylık 4 joker hakkıyla Lifecell’ler doya doya Hadi oynar, bol bol ödül kazanır.

Turkcell Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet Kampanyasından, 20.12.2018 tarihi itibarıyla yeni tesis bir hat alarak veya numarasını taşıyarak faturalı Lifecell Fırsat 7GB ve Lifecell Fırsat 9GB tekliflerinden birine gelenler ücretsiz olarak faydalanabilir. Kampanyaya katılmak için BiP-Lifecell kanalını takip ederek ve “Paket Al” opsiyonunu kullanıp “Lifecell Hadi Joker İnternet Kampanyasını” seçebilir veya LIFECELL HADI yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

Kampanya adı

Lifecell Hadi Joker Bedava İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

İçerikler

Turkcell Lifecell Fırsat 7 GB veya Turkcell Lifecell Fırsat 9 GB tarifelerinden bir tanesine gelenler,

12 Ay Boyunca Aylık 5 GB Hadide geçerli Bedava İnternet

12 Ay Boyunca Aylık Hadi’de Geçerli 4 Adet Bedava Joker Hakkı, kazanacaklardır

Aktivasyon ve detaylar

Kampanyaya Kayıt

Kampanyaya katılmak için BİP-Lifecell kanalını takip ederek ve “Paket Al” opsiyonunu kullanıp “Lifecell Hadi Joker İnternet Kampanyasını” seçebilir veya LIFECELL HADI yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptal

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir, IPTAL LIFECELL HADI yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyadan 20.12.2018 tarihi itibarıyla yeni tesis bir hat alarak veya numarasını taşıyarak faturalı Lifecell Fırsat 7GB ve Lifecell Fırsat 9GB tekliflerinden birine gelenler ücretsiz olarak faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için BiP-Lifecell kanalını takip ederek ve “Paket Al” opsiyonunu kullanıp “Lifecell Hadi Joker İnternet Kampanyasını” seçebilir veya LIFECELL HADI yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında aylık 5 GB Hadi’de geçerli internet ve Aylık 4 joker hakkı 12 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket dâhilinde verilen ve kullanılmayan internet faydası bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 Mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dâhilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.