Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyası


24.04.2021
462
Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyası

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyası kapsamında Turkcell artık bireysel abonelerinden sonra kurumsal abonelerinin de yanında olduğunu göstermiş bulunuyor. Turkcell, kurumsal yapıya ait kredi kartına sahip olan ve Turkcell üzerinden kurumsal kredi kartı ile cihaz satın alınmasına 12 aya varan taksit seçenekleri sunmaktadır. Turkcell artık bireysel abonelerinin yanında kurumsal abonelerine yönelik olarak da kampanyalar düzenlemeye başlamış bulunmaktadır. Öyle ki Turkcell tarafından hazırlanan en son kampanya kurumsal abonelerine yönelik olarak düzenlenmiş bulunuyor. Turkcell tarafından hazırlanan en son kampanya kurumsal kredi kartı kullanımları için hazırlanmış bulunuyor. Turkcell aboneleri kurumsal kredi kartları ile yapacakları alışverişlerinde 12 aya varan taksit seçenekleri sunulacaktır.

Turkcell tarafından düzenlenen, Turkcell Kurumsal Cihaz Satışlarında 12 Ay Taksit imkanı kampanyası, tüm kurumsal Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanan bir kampanya olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin, kurumsal kredi kartı ile alışveriş yapmaları gerekmektedir. Turkcell tarafından satılan ürünlerden, Kurumsal Kredi Kartı ile alışveriş yaparak cihaz alan 12 aya varak taksit imkanı fırsatın faydalanabileceklerdir.

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak ödenmemiş herhangi bir borçlarının olmaması gerekmektedir. Turkcell abonelerinin ayrıca borçtan dolayı hatlarının kullanıma kapatılmaması da gerekmektedir. Diğer yandan da düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin faturalı hatlarının son 6 ay içerisindeki fatura tutarlarının 250TL ve altında olması gerekmektedir. Turkcell tarafından belirlenen şarları sağlayan, Turkcell faturalı hat aboneleri, Turkcell üzerinden seçmiş oldukları cihazı 12 ay taksit seçeneği ile sahip olabileceklerdir. Kurumsal kredi kartı kullanılarak yağılacak olan cihaz alışverişinde 12 ay taksit imkanı tanınmaktadır. Turkcell Kurumsal Cihaz Satışında 12 Ay Taksit İmkanı kampanyası kapsamında yapılan alışverişlerin ödemeleri ise cihaz satın alınan kredi kartının aylık ödemelerine yansıyacaktır. Kurumsal kredi kartı sahibi, cihazın taksit ödemelerini 12 ay boyunca kurumsal olan kredi kartı üzerinden ödeyebileceklerdir.

Turkcell Abonelerine Müjdeli Haber! Herkese Bedava 30 GB İnternet Hediyesi! hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışlarında 12 Ay Taksit Kampanyasında Anlaşmalı Kredi Kartları Hangileridir?

Turkcell Kurumsal Cihaz Satışlarında 12 Ay Taksit Kampanyasında Anlaşmalı Kredi Kartları Hangileridir? Turkcell tarafından düzenlenen kampanya kapsamında yapılan cihaz alışverişlerinde 12 taksit ve üzeri olarak ödeme yapılacak olan anlaşmalı kredi kartları aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • Maximum (Türkiye İş Bankası – Ziraat Bankası): ​Vade farksız 12 taksit​ ​
 • Maximum(Türkiye İş Bankası – Ziraat Bankası): Vade farklı​24 taksit​ (%1,2 Aylık faizle)
 • Axess (Akbank – Citibank): Vade farksız 12 taksit
 • Axess (Akbank – Citibank): Vade farksız 24 taksit
 • World (Yapı Kredi Bankası – Albaraka Türk – Anadolubank – Vakıfbank – TEB): Vade farksız 12 taksit
 • Card Finans (Finansbank): ​Vade farksız 12 taksit
 • ​Card Finans (Finansbank): Vade farksız 24 taksit ​
 • Bonus (Garanti Bankası – Denizbank): Vade farksız 12 taksit
 • ​​Bonus (Garanti Bankası – Denizbank): Vade farklı 24 taksit (%1,2 Aylık faizle)  ​
 • ​Advantage (HSBC Bank): Vade farksız 12 taksit​ ​
 • Advantage (HSBC Bank): Vade farksız 24 taksit​ ​

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Yaani Mail Gönder Turkcell’den Bedava GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol GB Kazan Kampanyası

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.