Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası – 79,90TL


09.01.2019
599
Turkcell Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası – 79,90TL

Turkcell Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası, Kablo TV hediyesi ile birlikte sunulmaktadır. Turkcell Kablo TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası sizler için TV+ ile sporun, belgeselin, dizi ve filmlerin en iyilerini bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan izleyebilme garantisi vermektedir. Üstelik TV+ ile Turkcell Ev İnterneti Paketi alana Kablo TV hediyemiz. 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 79,90 TL‘den başlayan fiyatlarla. Birde tarifelerimizdeki internet kullanımları AKK’sız paketlerde sunulmaktadır. Artık ev internetinde AKK’sız dönem başlamış bulunmaktadır.

Turkcell Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyasından, mevcut veya yeni Turkcell Superonline Kablo İnternet aboneleri yararlanabilir. Kablo internet ve Kablo TV hizmeti Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Türksat Uydu Haberleşme KabloTV ve İşletme A.Ş. ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalanması gerekmektedir.

Turkcell Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası, taahhütnamesinin imzalanmasından sonra gerçekleştirilecek modem ve KabloTV kurulumu akabinde Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarasına ücretsiz olarak gönderilecek aktivasyon mesajından sonra kampanya faydalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Taahhütlü 12 Ay : 79,90TL’den başlayan fiyatlarla.

Kampanya Özet Fiyat Tablosu

Ev İnterneti AKK’sız Ev İnterneti
+
TV+ Başlangıç Paketi
+
KabloTV Giriş Paketi
AKK’sız Ev İnterneti
+
TV+ Temel Paket
+
KabloTV Temel Paket
AKK’sız Ev İnterneti
+
TV+ Üst Paket
+
KabloTV Üst Paket
12 Mbps’ye kadar Limitsiz 79,9 TL 89,9 TL 99,9 TL
16 Mbps’ye kadar Limitsiz 84,9 TL 94,9 TL 104,9 TL
20 Mbps’ye kadar Limitsiz 89,9 TL 99,9 TL 109,9 TL
24 Mbps’ye kadar Limitsiz 99,9 TL 109,9 TL 119,9 TL

 Kampanya kapsamında Tarife (Kablo İnternet) seçenekleri ile birlikte sunulan TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin tüm vergiler dahil bedeller aşağıdaki şekildedir:

Tarife TV+ Paketi TV+ Paketi Aylık İndirimsiz Tarife Fiyatı TV+ Paketi Aylık İndirimli Tarife Bedeli Tarife Bedeli Üzerinden Sağlanan Aylık İndirim Bedeli** Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı (Tarife+TV+ Paketi)
12 Mbps’ye kadar Limitsiz Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Başlangıç Paketi 23,9 TL 13,0 TL 10,9 TL 79,9 TL
TV+ Temel Paket 35,0 TL 23,0 TL 12,0 TL 89,9 TL
TV+ Üst Paket 49,9 TL 33,0 TL 16,9 TL 99,9 TL
16 Mbps’ye kadar Limitsiz Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Başlangıç Paketi 23,9 TL 13,0 TL 10,9 TL 84,9 TL
TV+ Temel Paket 35,0 TL 23,0 TL 12,0 TL 94,9 TL
TV+ Üst Paket 49,9 TL 33,0 TL 16,9 TL 104,9 TL
20 Mbps’ye kadar Limitsiz Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Başlangıç Paketi 23,9 TL 13,0 TL 10,9 TL 89,9 TL
TV+ Temel Paket 35,0 TL 23,0 TL 12,0 TL 99,9 TL
TV+ Üst Paket 49,9 TL 33,0 TL 16,9 TL 109,9 TL
24 Mbps’ye kadar Limitsiz Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Başlangıç Paketi 23,9 TL 13,0 TL 10,9 TL 99,9 TL
TV+ Temel Paket 35,0 TL 23,0 TL 12,0 TL 109,9 TL
TV+ Üst Paket 49,9 TL 33,0 TL 16,9 TL 119,9 TL

 Avantajlar

 • TV+ ile Turkcell Ev İnterneti paketi alana Kablo TV hediye!
 • Limitsiz Turkcell Ev İnterneti
 • Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil

 Şartlar

 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline Kablo İnternet aboneleri yararlanabilir. Kablo internet ve Kablo TV hizmeti Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline  Kablo İnternet ve TV+ hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi ve Türksat Uydu Haberleşme KabloTV ve İşletme A.Ş. ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalanması gerekmektedir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında TV+ Paketi ve KabloTV Paketi birlikte sunulmaktadır, seçilen TV+ Paketine göre bedelsiz olarak tanımlanacak Türksat tarafından sunulan KabloTV Paketleri aşağıdaki gibidir.

Ana Paketler:

TV+ Paketleri Hediye KabloTV Paketleri
TV+ Başlangıç Paketi KabloTV Giriş Paketi
TV+ Temel Paket KabloTV Temel Paket
TV+ Üst Paket KabloTV Üst Paket

 

 Ek Paketler:

TV+ Paketleri Hediye KabloTV Paketleri
TV+ Ek Film Paketi KabloTV Vizioon Sinema Paketi
TV+ Ek Süper Paket KabloTV Altın Sinema Paketi

 

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Hediye KabloTV Paketlerinin içerikleri ile ilgili detaylı bilgi Türksat’ın www.turksatkablo.com.tr adresli web sitesinde yer almaktadır.
 • Kampanya süresince TV+ Paketinde değişiklik yapıldığı takdirde Kablo TV paketi, KabloTV paketinde değişiklik yapıldığı takdirde ise TV+ Paketi yukarıdaki tablodaki gibi değişmektedir.
 • Gerek TV+ gerekse KabloTV paketleri arasında alt yöne doğru geçiş yapılamamaktadır.
 • KabloTV paketlerinde yukarı yönlü 1 (bir) ay içinde en fazla 1 (bir) kez geçiş yapılabilir.
 • Hediye KabloTV paketleri içerikleri ile ilgili değiştirme (kanal ekleme/çıkarma) hakkı Türksat’a aittir.
 • KabloTV Hizmeti devredilemez.
 • Bu Kampanya’nın iptali durumunda KabloTV Hizmeti Türksat tarafından www.turksatkablo.com.tr adresinde yer alan güncel tarife bedeli üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanyanın iptali durumunda KabloTV Hizmeti için tarafıma teslim edilen cihazların, smartcard ile birlikte Türksat’a teslim edilmesi gereklidir.
 • Aboneye ait kurulum için gerekli kimlik ve iletişim bilgileri, taahhütname kapsamında yerine getirilmesi gereken hususların (kurulum, teknik destek vb.) tamamlanması amacıyla, gerekli olduğu ölçüde TURKCELL SUPERONLINE tarafından Türksat ile ve Türksat tarafından ilgili üçüncü kişilerle paylaşılabilir.
 • KabloTV hizmetinde sinema vb. paket satışı, tarife değişimi, nakil başvuruları TURKCELL SUPERONLINE’a yapılmalıdır.
 • KabloTV Kutusu (set top box) bozulduğu takdirde Türksat’ın Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır. Aksi ilgili abonelik sözleşmesinde belirtilmedikçe, KabloTV Kutusu kira bedeli ya da içerik için Taahhüt Süresi içerisinde Türksat herhangi bir bedel faturalamayacaktır.
 • Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi yazılı olarak bildirilmediği veya farklı kampanyaya geçilmediği müddetçe, Kampanya kapsamında seçilen Tarife ve TV+ Paketine bağlı olarak, Kablo Internet hizmetinin sürekliliğini sağlamak için ilgili taahhütsüz TURKCELL SUPERONLINE Kablo İnternet tarifesi ve taahhütsüz TV+ Paketi tanımlanır. Bu kapsamda http://www.superonline.net/ adresli web sitesinde belirtilen ilgili güncel taahhütsüz bedeli ve tüm vergiler dahil aylık 8 (sekiz) TL modem kullanım ücreti faturaya yansıtılır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.