Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Işık Hızında Fiberle Sınırsız Video Kampanyası / 69,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

12.09.2018
515
Turkcell / Işık Hızında Fiberle Sınırsız Video Kampanyası / 69,90TL

Turkcell Işık Hızında Fiber Ev İnternet paketleri ile sizlere hizmetlerinin sınır tanımadığını gösteriyor. Turkcell İnternet evdede kullanılır dedirten Fiberle Sınırsız Video tarifesi ile sizlerle. Turkcell Fiberle Sınırsız Video Kampanyası video izlemede sınır tanımayanların tarifesi olmaya hak kazanan bir paket.

Sınırsız video keyfi Turkcell Fiber’de AKK yok, üstelik ilk 3 ay 50 Mbps hızında. Arkanıza yaslanın ve tüm ay boyunca İnternet hızınızı düşürmeden videolarınızı rahatlıkla izleyin diye, adil kullanım kuşulu olmayan bir paket yaptık. Siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.

İlk 3 Ay boyunca Fiber 50 Mbps hızında dır. Kampanya Her Şey Dahil konseptinde olup, faturada sürprizlere yer yoktur. Ayrıca ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar sabit hat ücreti ödemezler.

Kampanya  Avantajları  aşağıdaki gibidir

 • Tüm ay boyunca internet hızınız hiç düşmeden videoları izleyin diye, bu pakette adil kullanım koşulunu kaldırdık!
 • Üstelik ilk 3 ay boyunca 50Mbps! Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», net hızdır!
 • Fatura sürprizi yok! Kampanya fiyatına her şey dahil!
 • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz
 • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
 • Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca 100 dakika konuşma paketini kazanırlar!

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

İlk 12 Ay 69,90 TL
Sonraki 12 Ay 79,90 TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden

Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Nisan 2018 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​​ sunulabilmektedir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline (KİB) dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 7 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 500 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.