Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası – 69.90 TL


26.12.2018
697
Turkcell / Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası – 69.90 TL

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası ile her eve internet girecek dedirten tarifeleri ile karşımıza çıkamaya devam ediyor. Turkcell ışık Hızında Fiber Akıllı paketler kampanyası ile yükleniyor ikonunu ortadan kaldırıyor. 50 Mbps’ten başlayan Akıllı Paketlerle  Fiber İnternet keyfini kaçırmadan yaşa.

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler kampanyası ile İnternet kullanımınıza en  uygun akıllı paketi seçerek yüksek hızlı fiber internet kullanırsınız ve kontrol sizde olduğundan içiniz rahat olur.

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı paketler kampanyasında kota aşım ücreti, ay sonu faturanızda şok yaşamamış olursunuz. Kota sonrası ALO hizmetiniz yada Turkcell TV+ hizmetiniz devam eder. Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası  ile internetiniz bitse dahi  Joker  Kota satın alarak işlemlerinize devam edersiniz.

Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanya Avantajları

 • Hızlarımız fiberde «-e kadar değil», net hızları gösterir!
 • Eve kadar modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

Fiyatlandırma

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

12 ay taahhütlü

Hız Kota* AKK** Tarife Fiyatı  12 Ay Taahhütlü
50 Mbps Akıllı Paket 100 GB 94 TL 69,9 TL
50 Mbps Akıllı Paket 200 GB 114 TL 89,9 TL
100 Mbps Akıllı Paket 50 GB 99 TL 69,9 TL
100 Mbps Akıllı Paket 100 GB 109 TL 79,9 TL
100 Mbps Akıllı Paket 200 GB 129 TL 99,9 TL
 •    Kotasında duran akıllı paketler ile ek aşım ücreti ödemezsiniz.
 •    Kampanya kapsamında adil kullanım kotası yoktur.

Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dahildir.

Tarifeye Kayıt:

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[sc name=”konuorta”]

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 11 Eylül 2018 – 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • İnternet kotasından düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı 15.10.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut müşterilerine sunulur. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından sunulan paketlerin adil kullanım kotasından veya internet kotasından düşmez.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 12 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dâhil 240 TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dâhil 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma kapsamında 12 ay boyunca yararlanılan ücretsiz 100 dakika paketinin aylık tüm vergiler dâhil 6,99 TL tutarının yararlandığım ay kadar bedeli ) ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dâhil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dâhil olarak abonelere abonelik süresince 7 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.