Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası – 59.90 TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

04.09.2018
59
Turkcell / Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası – 59.90 TL

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası ile her eve internet girecek dedirten tarifeleri ile karşımıza çıkamaya devam ediyor. Turkcell ışık Hızında Fiber Akıllı paketler kampanyası ile yükleniyor ikonunu ortadan kaldırıyor. 50 Mbps’ten başlayan Akıllı Paketlerle  Fiber İnternet keyfini kaçırmadan yaşa.

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler kampanyası ile İnternet kullanımınıza en  uygun akıllı paketi seçerek yüksek hızlı fiber internet kullanırsınız ve kontrol sizde olduğundan içiniz rahat olur.

Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı paketler kampanyasında kota aşım ücreti, ay sonu faturanızda şok yaşamamış olursunuz. Kota sonrası ALO hizmetiniz yada Turkcell TV+ hizmetiniz devam eder. Turkcell Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanyası  ile internetiniz bitse dahi  Joker  Kota satın alarak işlemlerinize devam edersiniz.

Işık Hızında Fiber Akıllı Paketler Kampanya Avantajları

 • Hızlarımız Fiber’de «-e kadar değil», net hızları gösterir!
 • Fatura Süprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
 • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
 • Üstelik şimdi ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 24 ay boyunca detayları Şartlar bölümünde belirtilen 100 dakika konuşma paketini kazanırlar!

Fiyatlandırma

 • Tahhütlü: 50 Mbps Akıllı Paket 59,90 TL / Tahhütsüz 84.00 TL
 • Tahhütlü: 50 Mbps Akıllı Paket 69,90 TL / Tahhütsüz 94.00 TL
 • Tahhütlü: 50 Mbps Akıllı Paket 89,90 TL / Tahhütsüz 114.00 TL
 • Tahhütlü: 100 Mbps Akıllı Paket 69,90 TL / Tahhütsüz 99.00 TL
 • Tahhütlü: 100 Mbps Akıllı Paket 79,90 TL / Tahhütsüz 109.00 TL
 • Tahhütlü: 100 Mbps Akıllı Paket 99,90 TL / Tahhütsüz 129.00 TL

Tarifeye Kayıt:

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 01 Ağustos 2016 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​ sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 500 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda ab​onelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dahil 240 TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma kapsamında 24 ay boyunca yararlanılan ücretsiz 100 dakika paketinin aylık tüm vergiler dahil 6,99 TL tutarının yararlandığım ay kadar bedeli ) ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dahil olarak abonelere abonelik süresince 7 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.