Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası 139,90TL


22.11.2020
753
Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası 139,90TL

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası bir yenisini daha ekliyor. Turkcell müşterilerimize ışık hızında internet seçeneğimiz ile hizmet vermeye geliyoruz. Üstelik Turkcell ile müşterilerimize özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber 50Mbps ilk 3 Ay Ücretsiz sunuyoruz. Kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ve Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası İlk Üç Ay Ücretsiz ve Limitsiz internet kullanımı evlerde şenlik  havası estiriyor. Üstelik faturada sürprize yer yok. Ay sonunda ne öderim derdi bitiyor. Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası fiyatlara her şey dahil.

Fiyatlandırma

Hız AKK/Kota Kampanya Fiyatı
50 Mbps Platin Paket Limitsiz İlk 3 ay ücretsiz ,

sonra 139,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Kampanya Detayları

  • Kampanya 07 Ocak 2020 – 01 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ve Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
  • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
  • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcıları bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler. Detaylar için tıklayınız.
  • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
  • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
  • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, vergiler dahil 300 TL modem ücreti kullanıcıya fatura edilir.
  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.