Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Işık Hızında 3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası / 69,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

12.09.2018
202

Turkcell Işık Hızında Fiber İnternet kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Turkcell Işık Hızında Fiber İnternet İlk Üç Ay Ücretsiz tarifesi ile evinizde ışık hızında fiber  internetin tadını çıkarın. Doya doya Işık Hızında Fiber internet limitsiz seçenekleri ile sizlerle. Turkcell Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası ile İnternetten kendinizi alamayacaksınız.

Turkcell Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası İlk Üç Ay Ücretsiz ve Limitsiz internet kullanımı evlerde şenlik  havası estiriyor. Üstelik faturada sürprize yer yok. Ay sonunda ne öderim derdi bitiyor. Turkcell Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyasında fiyatlara her şey dahil.

Arayın modeminizi evinize kadar getirip kurulumunuzu gerçekleştirelim. Bağlantı ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmeden işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar sabit hat ücreti ödemezler. Üstelik Taahhüt boyunca Şartlar bölümünde belirtilen 100Dk. konuşma  paketi bizden size hediye.

Kampanya Avantajları

 • İlk 3 ay boyunca ışık hızında fiber internet ücretsiz. Üstelik fatura sürprizi! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • Hızlarımız fiberde «-e kadar değil», net hızları gösterir!
 • Evekadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
 • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
 • Üstelik şimdi ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 27 ay boyunca detayları Şartlar bölümünde belirtilen 100 dakika konuşma paketini kazanırlar!

Fiyatlandırma

Taahhütlü 24 Ay Limitsiz İlk Üç Ay Ücretsiz 100GB : 69,90TL
Taahhütlü 24 Ay Limitsiz İlk Üç Ay Ücretsiz 150GB : 79,90TL
Taahhütlü 24 Ay Limitsiz İlk Üç Ay Ücretsiz 200GB : 89,90TL

Tarifeye Kayıt

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01 Ağustos 2017 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​ sunmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 27 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 500 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin 27 aydan önce sonlandırılması durumunda ab​onelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dahil 240 TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma kapsamında 27 ay boyunca yararlanılan ücretsiz 100 dakika paketinin aylık tüm vergiler dahil 6,99 TL tutarının yararlandığım ay kadar bedeli ) ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.