Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell ‘Hızlı Giriş’ Kullanın 30 Gün Geçerli Bedava İnternet Kazanın


12.01.2019
615
Turkcell ‘Hızlı Giriş’ Kullanın 30 Gün Geçerli Bedava İnternet Kazanın

Turkcell Hızlı Giriş Kullanın 30 Gün Geçerli Bedava İnternet Kazanın tüm cihazlarla uyumlu süper kampanya. Hızlı Giriş uygulamasını yapan tüm kullanıcılarımız 30 gün geçerli diğer cihazlarla Bedava İnternet paylaşımı yapabileceklerdir. Sizde hızlı giriş uygulamasını kullanarak tüm cihazlarda 30 gün boyunca Bedava İnternet paylaşımı yapabilirsiniz.

Turkcell Hızlı Giriş Nedir? diye sorgulayacak olursanız. Hızlı Giriş, Dünya Operatörler Birliği tarafından sağlanan Mobile Connect servisiyle uyumlu ve uluslararası bir çözümdür. Kullanımı kolaydır. Güvenilirdir, izniniz olmadan hiçbir kişisel bilginizi paylaşmaz. Tüm cihazlar ile uyumludur.

Turkcell Hızlı Giriş Kullanın 30 Gün Geçerli Türkcell Bedava İnternet Kazanma Kampanyası, Hızlı Giriş yapmanın en kolay yolu Hızlı Giriş, kullanıcılarının kişisel bilgilerini paylaşmadan, yalnızca cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanabilen müşteri doğrulama servisidir ve kullanımı çok kolaydır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Hızlı Giriş Kullanın 30 Gün Geçerli Bedava İnternet Kazanmak için 15 Ocak 2019 tarihinden sonra, cep telefonunuzdan aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

1 Cep telefonunuzun Ayarlar bölümünden ‘Kişisel Erişim Noktası’nı açın.

2 Size kısa mesaj ile iletilecek linke 10 dakika içerisinde tıklayın.

3 Açılan sayfada Hızlı Giriş yapmak için cep telefonunuzu yazın.

4 Telefonunuzda açılacak ekranı onaylayın ya da kısa mesaj olarak gelen şifreyi girin.

Artık 30 gün boyunca Bedava olarak diğer cihazlarla internet paylaşımı yapabilirsiniz.

Turkcell Hızlı Giriş Kullanın 30 Gün Geçerli Bedava İnternet Kazanın Kampanyası ile ilgili en çok merak edilen soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir. Hızlı Giriş ile daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Giriş kullanıcı deneyimi nasıldır?

Hızlı Giriş’i kullanarak web sitelerine ya da aplikasyonlara giriş yapmak son derece hızlı ve kolaydır. Son kullanıcıların Hızlı Giriş butonuna tıklayıp cep telefonu numaralarını yazmaları, ardından çıkan ekranı onaylamaları ya da cep telefonlarına gelen şifreyi girmeleri yeterlidir. Hızlı Giriş kullanıcılarının izni olmadan kişisel bilgilerini paylaşmaz.

Hızlı Giriş’i yalnızca Türkiye’deki operatörlerden hizmet alanlar mı kullanabilir?

Hızlı Giriş GSMA’in Mobile Connect servisiyle uyumlu global bir çözüm olduğu için Türkiye’deki tüm operatörlerin yanı sıra, Turkcell’in roaming anlaşmasının bulunduğu bütün operatörlerin kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Hızlı Giriş’i hangi telefonlar destekler?

Kullanıcılar Hızlı Giriş’i yalnızca akıllı telefonlarda değil, SMS altyapısını destekleyen tüm telefonlarda kullanabilirler.

Kullanıcılar Hızlı Giriş kullanım tercihlerini nasıl değiştirebilir ya da iptal edebilirler?

Kullanıcılar Hızlı Giriş kullandıkları her bir mecrayla ilgili değişiklik işlemleri ya da Hızlı Giriş hizmetini sonlandırma işlemlerini Turkcell Çağrı Merkezi’nden gerçekleştirebilir.

Hat tipi değişikliği, numara değişikliği ya da sim kart değişikliği durumunda Hızlı Giriş nasıl kullanılır?

Hat tipi ya da sim kart değişikliğinden Hızlı Giriş etkilenmez. Hızlı Giriş’i kullanan kullanıcının yapması gereken en önemli şey hangi GSM numarasını kullanıyor ise o numarayı Hızlı Giriş ekranına girmesidir. Çünkü bu numaranın kullanıldığı cep telefonuna onay ekranı ya da SMS gönderilecektir.

Hızlı Giriş ile ücretsiz internet paylaşımı nasıl yapılır?

Hızlı Giriş’i kullanabilmek için son kullanıcıların cihazlarına bir uygulama yüklemelerine ya da herhangi bir entegrasyona ihtiyaç yoktur. 15 Ocak 2019 tarihi itibarıyla, bireysel faturalı/ön ödemeli Turkcell ses hattı abonesi, diğer cihazlarla internet paylaşımını yaptıktan sonra 10 dakika içinde “Hızlı Giriş” üzerinden giriş yaparak 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler. Eğer Hızlı Giriş ile giriş yapmazlarsa 30 günlük tüm vergiler dahil 9TL’ye 2 GB paylaşım internetini kullanabilecekler.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Mikail dedi ki:

  Öyle bir şey şuan için bende çıkmıyor

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Turkcell ‘Hızlı Giriş’Uygulaması 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren başlangıç yapacak.