Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 4 GB Kampanyası – 32TL


07.05.2020
1.655
Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 4 GB Kampanyası – 32TL

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Kampanyası ile Turkcell’ in yeni müşterileri için düzenlemiş olduğu tarife  oldukça ilgi görüyor. Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Kampanyası ile Yurt İçi Her Yöne 4 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS, BiP kullanımlarında geçerli 1 GB internet, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle! Üstelik 12 ay boyunca pakete ek ayda +3GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye!

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Kampanyasına Hoş Geldin 4GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir. SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.

Kampanya adı

Hoş Geldin 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 4 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’te Geçerli 5 GB İnternet
BiP Kullanımlarında Geçerli 1 GB İnternet
12 Ay Boyunca Pakete Ek Ayda + 3 GB daha Haydi Gel Kampanyası

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 32TL
Numara Taşıyanlara 32TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOS GELDIN 4 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL HOS GELDIN 4GB yazıp 2200 a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 30.06.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Hoş Geldin 4GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 4 GB + BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5 GB alacaklardır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 4 GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda +1 GB daha hediye. 22.01.2018 itibarıyla son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 4GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 3 GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
 • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin 4 GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank Mine dedi ki:

  Nasıl üye olabilirim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Mine hanım, Yıldız 4 GB Paketi abone alımına kapatıldığı için bu kampanyadan yararlanamazsınız.

 2. blank Mustafa Büyük dedi ki:

  Nasıl konturluya geçebiirim faturalı kullanıyorum faturadadan çıkmak istiyorum bana bilgi verirmisiniz yıldız pakedi kullanmak istiyorum

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey, faturalı hattınızı faturasıza çevirebilirsiniz, bu işlemi size en yakın Turkcell bayiilerinden birine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Yıldız 4 GB Paketi yeni abone alımına kapalı olduğu için bu paketi satın alamazsınız, diğer paketlere bakmanızı tavsiye ederim.