Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 3 GB Kampanyası – 30TL


28.01.2020
1.405
Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 3 GB Kampanyası – 30TL

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 3 GB Kampanyası, Turkcell’in yeni müşterilerine sunduğu içeriği bol tarifesi ile konuşun ve internette dilediğiniz gibi dolaşın. Turkcell Faturasız Hoş Geldin 3 GB Kampanyası ile Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 3 GB internet, BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Ayrıca 12 ay boyunca pakete ek ayda 3 GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye!

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 3 GB Kampanyası son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir. SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.

Kampanya adı

Hoş Geldin 3 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 3 GB İnternet
BiP Kullanımlarında Geçerli 1 GB İnternet
Dergilik’te Geçerli 5 GB İnternet
12 Ay Boyunca Pakete Ek Ayda 3 GB daha Haydi Gel Kampanyası

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 30TL
Mevcut Aboneler İçin 30TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOS GELDIN 3 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL HOS GELDIN 3GB yazıp 2200 a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31.03.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Hoş Geldin 3 GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 250 SMS + 3 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5 GB alacaklardır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 3 GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda + 1 GB daha hediye.  Son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 3 GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1 GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetlerinden katılmaları gerekmektedir.
 • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin 3 GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank Orhan dedi ki:

  Bu paketi alabilirmiyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Orhan bey, Bol 3 GB paketi aktif durumdadır. Şartlar size uygun ise kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 2. blank selim dedi ki:

  slm hattımı 1ay önce vodafone den türktelekom a taşıdım yalnız hiç memnun degilim ondan cekim sıkıntısı var türkcell in bu paketini ala bilirmiyim

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Selim bey, numaranızı Turkcell Faturasız’a taşırsanız Bol 3 GB paketini satın alabilirsin, kampanya aktiftir.