Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 2 GB Kampanyası – 27TL


07.05.2020
1.628
Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 2 GB Kampanyası – 27TL

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Kampanyası Turkcell’in yeni faturasız müşterileri için hazırlamış olduğu süper fiyat ve içeriği ile dikkat çekiyor. Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Kampanyası ile Yurt İçi Her Yöne 500 dakika konuşma, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten kullanımlarda geçerli 2 GB internet aylık sadece 27TL. BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet, Dergilikte geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Ayrıca 12 ay boyunca pakete ek ayda 3 GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye!

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Kampanyasına, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin Kampanyasına SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.

Kampanya adı

Hoş Geldin 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 2 GB İnternet
BiP Kullanımlarında Geçerli 1 GB İnternet
Dergilik’te Geçerli 5 GB İnternet
12 Ay Boyunca Pakete Ek Ayda 3 GB daha Haydi Gel Kampanyası

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 27TL
Numarasını Taşıyanlara 27TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 30.06.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Hoş Geldin 2GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB alacaklardır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 2GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda +1GB daha hediye.  Son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 2GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin 2GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dahilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2KR/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank Gökhan dedi ki:

  Benim tarifem bu ama yenilenmiyor

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Gökhan bey, paketin yenilenebilmesi için hattınızda yeteri kadar bakiye olduğunu kontrol edin, paketinizin süresi sona ermemiş olabilir, paketi fark etmeden iptal etmiş olabilirsiniz, Turkcell’in resmi sitesinden süper şifreniz ile giriş yaparak sorunun neden kaynaklandığını görebilirsiniz. Eğer sorunu çözemezseniz müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim, işlem geçmişinize ve tüm ayrıntılara bakarak size yardımcı olacaklardır.

 2. blank Samet dedi ki:

  Hattımı yeni hazırkarta geçirdim, Bol 2 GB Paketi hala devam ediyor mu? bende yapabilir miyim?

  1. blank Admin dedi ki:

   Merhaba Samet bey, Bol 2 GB Paketi abone alımına açıktır, paketi satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

 3. blank Hekim ediş dedi ki:

  Bol 2 gb Paketi kullanmak için hangi numaraya mesaj atamalıyım?

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam, Bol 2 GB Paketi alıma kapalı olduğu için bu paketi satın alamazsın.