Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 1 GB Kampanyası – 25TL


28.01.2020
1.517
Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 1 GB Kampanyası – 25TL

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 1 GB Kampanyası ile 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi her yöne cepten 1 GB internet sadece 25TL. Ek olarak Turkcell Faturasız Hoş Geldin  1 GB paketinin yanında, BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Ayrıca 12 ay boyunca pakete ek ayda 1GB daha Haydi Gel kampanyası ile hediye!

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 1GB Kampanyasından, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 1 GB Kampanyasına başvuru SMS’ i attığınız ve hattınızda yeterli bakiye olduğu takdirde faydalar hattınıza yüklenir ve kullanabileceğinize ilişkin bilgilendirme SMS’i gönderilir veya Turkcell Satış noktalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye bulunması durumunda paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. POS kanalından yapılan katılımlarda kampanya yenilenmez. Bilgilendirme SMS’i gelir.

Kampanya adı

Hoş Geldin 1 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 1 GB
BiP Kullanımlarında Geçerli 1 GB İnternet
Dergilik Üyeliği ve Dergilik’te Geçerli 5 GB İnternet
12 Ay Boyunca Pakete Ek Ayda 1 GB daha Haydi Gel Kampanyası

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 25TL
Mevcut aboneler için 25TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOS GELDIN 1GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ya da kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL HOS GELDIN 1GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31.03.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Hoş Geldin 1GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1GB + BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB alacaklardır.
 • 12.04.2019 itibarıyla son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 1GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. Paket POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dahilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Tuğba Kaplan dedi ki:

  24 tl kötürüm var paket nasıl yapılır

  1. blank Admin dedi ki:

   Selam Tuğba, Bol 1 GB Paketi şuan alıma kapalıdır, dilersen şuan aktif olan bir çok kampanyayı sitemiz üzerinden inceleyebilirsin.