Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası


01.01.2021
414
Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket Kampanyası, Turkcell’den oyun seven abonelerine yönelik yepyeni bir kampanya. Turkcell Hediye Oyna Paket kampanyası kapsamında, promosyonlu kod ile paket alan tüm abonelere yönelik, birçok oyunda geçerli olarak Bedava 3 GB İnternet hediye edilecektir. Turkcell her abonesine yönelik olarak farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell tarafından bu sefer hazırlanan kampanya, oyun sevenleri oldukça sevindirecek gibi duruyor. Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Kampanyası kapsamında, çeşitli oyunlarda kullana bilecekleri internet hediyesi verilecektir.

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanyada promosyonlu kodu kullanarak, Hediye Oyna Bedava İnternet paket kampanyası ile birçok oyunda kullanabilecekleri Bedava 3 GB İnternet hediye edilecektir. Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paket kampanyası ile anlaşmalı olan oyun şirketleri tarafından oyunlarda geçerli olacak Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Oyunlarda geçerli olacak olan Bedava İnternet hakkının geçerli olabilmesi için ilk olarak Turkcell Hediye Oyun Paketini satın almaları gerekmektedir.

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet kampanyasına katılabilmek için Turkcell abonelerinin ilk olarak Gaming Paketlerinden en az bir tanesine üye olmaları gerekmektedir. Turkcell tarafından hazırlanan kampanyaya sınırsız olarak abone katılım sağlayabilecektir. Bu kampanya kapsamında Turkcell ile anlaşmalı olan oyun şirketleri üzerinden pek çok oyunda kullanabilecekleri Bedava İnternet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell ile Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet hediyesinden faydalanmak isteyen abonelerin ilk olarak oyun paketi satın alınması gerekmektedir. Belirtilen paketi satın alan aboneler için hiçbir işlem yapmalarına gerek kalmadan SMS ile kod gönderilecektir. Promosyon kodu gönderilen abonelere, belirlenmiş oyunlarda geçerli olacak Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

 Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanya Detayları

 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasından tüm Turkcell aboneleri faydalanabilecektir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasında, Turkcell aboneleri kendilerine gönderilecek olan promosyon kodlarını kullanarak Bedava İnternet kazana bileceklerdir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyası kapsamında kazanılan Bedava 3 GB İnterneti, Turkcell aboneleri PUBG başta olarak pek çok oyunda kullanabileceklerdir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasında sunulan Bedava İnternet paketi otomatik olarak yenilenmemektedir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasından faydalanabilmek için abonelerin muhakkak promosyon koduna sahip olmaları gerekmektedir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasında verilen haklar sadece yurt içindeki kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyası kapsamında sunulan haklar bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyası kapsamında, aboneler iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketleri kullanmaya başlayabilmektedirler.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasına başvuru SMS’i ücretsiz olmaktadır.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasından faydalanmak için promosyon kodunu, Turkcell Gaming paketlerinden satın alarak mümkün olmaktadır.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyasına katılım tamamen ücretsiz olmaktadır.
 • Turkcell Hediye Oyna Bedava 3 GB İnternet Paketi Kampanyası kapsamında, Turkcell kampanya üzerinde değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası 

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.