Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası


17.12.2020
372
Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell aboneleri kendileri için hazırlanan muhteşem kampanyalardan faydalanmaya devam ediyorlar. Turkcell aboneleri için her zaman oldukça zengin içeriği olan kampanyalardan düzenleyen operatörlerden bir tanesi olmaktadır. 2020 yılı için de kullanıcılarına yönelik olarak bedava internet kullanım hakkı kazanabilecekleri pek çok kampanya düzenlemiş bulunmaktadır. Turkcell tarafından düzenlenmekte olan kampanyalardan kendiniz için uygun olanına katılım sağlamanız durumunda her ay düzenli olarak Bedava GB İnternet kullanımı kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından hazırlanan ve düzenlenen Hediye Havuzu kampanyası kapsamında Bedava İnternet kullanımı kazanabileceğiniz kampanyalardan bir tanesi olmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? Turkcell abonelerinin kullanım bilgilerini görebildikleri, faturalarını ödeme yapabildikleri bir uygulama mevcut olmaktadır. Dijital Operatör adı verilen bu uygulama neredeyse tüm Turkcell aboneleri tarafından kullanılmaktadır. Belirtilen uygulama içerisinde hediye havuzu bölümü yer almaktadır. Bu bölüm içerisinde aboneler için Turkcell Bedava İnternet imkanı, SMS ve dakika kazanma şansı sunulmaktadır.

Belirtilen uygulamalar üzerinden düzenli olarak internet kazanılabilmesi abonelerin her zaman dikkatini çeken bir uygulama olmaktadır. Birçok kişi belirtilen uygulamayı düzenli olarak kullanarak aylık kullanmış oldukları internet miktarını arttırmaktadırlar. Düzenlenen kampanyadan Bedava İnternet hakkı kazanabilmek için belirlenen görevleri yapmanız gerekmektedir. Belirtilen görevleri başarılı bir şekilde yapmanız durumunda sunulacak olan Bedava İnternet hakkından kolayca faydalanabilirisiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır? Turkcell tarafından aboneleri için hazırlanan Hediye Havuzu içerisinde sunulmakta olan ilk internet paketi günlük 1 GB İnternet hakkı olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış 1 GB Bedava İnternet için BİP uygulamasını indirerek buradan “Sen Yap Diye” kanalını takip etmeniz gerekmektedir. Hemen ardından da fizy üzerinden gün içerisinde 25 adet şarkı dinlemeniz hattınıza otomatik olarak Bedava 1 GB İnternet kullanımı tanımlanacaktır.

Düzenlenen kampanya içerisinde sunulmakta olan bir diğer kampanya ise Haftalık Bedava 5 GB İnternet kampanyası olmaktadır. Belirtilen bu kampanyadan sadece Turkcell Faturalı aboneleri faydalanabilmektedir. Turkcell faturaları için otomatik ödeme talimatı tüm kullanıcılar hediye havuzu üzerinden haftalık olarak 5 GB Bedava İnternet sahibi olacaklardır. Belirtilen bu işlem Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da müşteri üzerinden yapılan telefon görüşmeleri ile yapılabilmektedir. Diğer bir Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı ise devamlı bir kampanya olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Belirtilen hediyenin tanımlanabilmesi için de fizy Premium üyeliği gerekli olmaktadır. fizy Premium üyeliği gerçekleştiren aboneler için herkese Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır.

 Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.