Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediyeni Kazan Kampanyası


11.12.2018
687
Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediyeni Kazan Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediyeni Kazan Kampanyası, Turkcell Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor. Yenilenen GNÇ uygulamasını cebinize indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı cebinize indirdikten sonra haftada 2 kez hediye yumurtayı çatlatarak anında Bedava İnternet kazanıyorsunuz. GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediyeni Kazan Kampanyasından 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediye Kazan Kampanyası, kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Hediye Kazan Kampanyasından 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir. Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

HEDİYELER ve FIRSATLAR DETAYLAR
3 Saat İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 3 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır
1 Saat İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
1 TL’ye 1 GB İnternet İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.

 

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Hediyeni Kazan Kampanyası Detayları

 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
 • Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
 • Kampanya 18 Mayıs 2018 günü başlayacaktır.
 • Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.
 • 1 TL’ye 1 GB İnternet Fırsatı Katılım Detayları: İnternet fırsatından GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve Turkcell şifreleri ile giriş yaptıktan sonra uygulama içinde Çatlat bölümünden KDV ve ÖİV dahil 1 TL karşılığında internet kampanyasından yukarıda belirtilen istatistiksel modellere göre yararlanma hakkı kazanan kişiler faydalanabilir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Abone gelen bilgilendirme SMS’ini ücretsiz olarak 24 saat içinde yanıtlayarak kampanyadan faydalanma süresini başlatabilir. Başvurulduktan sonra kampanya 1 gün (24 saat) boyunca geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan faydalanma iptali; 3 Saat İnternet hediyesi için IPTAL GNC3SAAT, 1 Saat İnternet hediyesi için IPTAL GNC1SAAT,  1 TL’ye 1 GB İnternet fırsatı için IPTAL GNC1TL,  yazılıp 2200’a göndererek sağlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu GNÇ uygulaması ve SMS ile yapılabilir.
 • Tüm paketler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında elde edilen internet paketlerinin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.