Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası


26.12.2020
498
Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası, Turkcell’den abonelerine yönelik süper bir kampanya sizleri beklemektedir. Turkcell GNÇ’lilere yönelik olarak hazırlanan kampanya doğrultusunda, Burger King menülerinden alan ve ödemesini Paycell QR ile ödeme yapana aldığı menülerden ikincisine % 50 indirimli olarak alma hakkına sahip oluyor. Turkcell GNÇ’liler Burger King’de Paycell  ile öde % 50 indirimli menülerden ye ve birde şansın yaver giderse ücretsiz menü kazan. Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim kampanyasından 31.12.2020 tarihine kadar 26 yaş ve altı Turkcell Faturalı ya da Faturasız GNÇ Paycell kullanan aboneler faydalanabileceklerdir. Turkcell GNÇ Burger Kıng % 50 Kral İndirim kampanyası kapsamında, Cihazınıza Paycell Uygulamasını, uygulamam marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya 26.08.2020 – 31.12.2020 tarihlerinde geçerli olmaktadır. Belirtilen tarihler arasında Burger King menülerinden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndimi kampanyasında indirimin geçerli olduğu ürünler Whopper Jr. Menü, Big King Menü ve Chiken Royal Menü olmaktadır. Turkcell GNÇ’lilere yönelik olarak hazırlanan kampanya doğrultusunda, Burger King menülerinden alan ve ödemesini Paycell QR ile ödeme yapana aldığı menülerden ikincisine % 50 indirimli olarak alma hakkına sahip olacaktır. Satın alınan menüler orta boy patates ve orta boy içecek ile ikram edilecektir. Belirtilen menülerin dışında kalan menüler düzenlenen kampanyaya dahil olmamaktadır. Turkcell GNÇ Burker King % 50 Kral İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerimizin, kasada yer alan görevli personele belirtilen indirimden faydalanmak istediğini söylemesi gerekmektedir. Aboneler Paycell uygulamasını, uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebileceklerdir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanya Detayları

  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasına 26 yaş ve altı Turkcell Faturalı – Faturasız GNÇ abonleri katılım gerçekleştirebileceklerdir.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası 26.08.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasına katılarak indirimli menü satın alabilmek için Paycell Uygulamasının, uygulama marketlerinden ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasının geçerli olduğu Burger King menüleri de Whopper Jr. Menü, Big King Menü ve Chiken Royal Menü olmaktadır.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasına belirtilen menülerin dışında kalan menüler dahil olmamaktadır.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin kasada yer alan görevliye kampanyadan faydalanmak istediğini belirtmesi gerekmektedir.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyasından faydalanmak için Paycell uygulamasında yer alan QR İşlemleri’ne tıklanması ve ekrana gelecek olan QR kodunun Burger King kasalarında yer alan kokutuculara okutulması gerekmektedir.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası kapsamında ödemeler QR kodu ile yapılacak ve hızlı kod kullanılmayacaktır.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası kapsamında bir müşteri kampanya süresince % 50 indirim uygulamasından 20 kez, Bedava Menü uygulamasından da bir kez faydalanabilecektir.
  • Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası kapsamında TAB Gıda kampanya hakkında her türlü değişiklik yapmaya ve kampanyayı iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Migros Ülker Atıştırmalık Samsung Galaxy Z Flip Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.