Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Kampanyası


23.09.2019
595
Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet, faturasıza gelen Turkcell GNÇ müşterilerine süper kampanya! Turkcell GNÇ olarak yeni gelen müşterilerimiz seçtikleri tarifelerine ek olarak Bedava 3 GB Sosyal İnternet kazanıyor. Üstelik kazandıkları Bedava 3 GB Sosyal İnternet 12 Ay boyunca, her ay hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır. Genç Turkcell’liler faturasız GNÇ tarifelerinden dilediklerini seçerek her ay, 12 Ay boyunca Bedava 3 GB Sosyal İnternetin tadını diledikleri gibi çıkartabilirler.

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet kampanyasından faydalanarak artık GNÇ’li olmak çok daha avanatajlı! Hemen en yakın Turkcell mağazasından Turkcell’li ol, 12 ay boyunca her GNÇ paket yüklemende Facebook, Instagram ve Twitter’da geçerli 3 GB internetini al! Artık kampanyaya Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Kampanyasından 22.03.2019 itibarıyla Turkcell’e son 30 gün içinde yeni bir hat alan, numarasını Turkcell’e taşıyan GNÇ Full 5 GB, GNÇ Full 7 GB, GNÇ Full 9 GB veya GNÇ Full 11GB paketlerinden birini alan müşterilerimiz kampanyaya katılmaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabilir.

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Kampanyasında 30 gün boyunca yurtiçinde Facebook, Instagram ve Twitter kullanımlarında geçerli toplam 3 GB internet sunulacaktır. Katılım sağlayan müşteriler, sonraki aylarda yine GNÇ Full 5 GB, GNÇ Full 7 GB, GNÇ Full 9 GB veya GNÇ Full 11 GB paketlerinden birini aldıklarında kampanya faydası otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Kampanyasına Katılım

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr üzerinden katılabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava 3 GB Sosyal İnternet Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • 03.2019 itibarıyla kampanyadan Turkcell’e son 30 güniçinde yeni bir hat alan ya da numarasını Turkcell’e taşıyan GNÇ Full 5 GB, GNÇ Full 7 GB, GNÇ Full 9 GB veya GNÇ Full 11GB paketlerinden birini alan müşterilerimiz kampanyaya katılmaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında 30 gün boyunca yurtiçinde Facebook, Instagram ve Twitter kullanımlarında geçerli toplam 3 GB internet sunulacaktır.
  • Katılım sağlayan müşteriler, sonraki aylarda yine GNÇ Full 5 GB, GNÇ Full 7 GB, GNÇ Full 9 GB veya GNÇ Full 11 GB paketlerinden birini aldıklarında kampanya faydası otomatik olarak yüklenecektir.
  • Kampanyadan aynı ay içerisinde en fazla 4 kere yararlanılabilir.
  • Kampanya ile sunulan internetin ücretlendirme periyodu 100 Kb’tır.
  • Fayda bitiminde müşterilerin ek paketleri yoksa kullanımları 2 Kr/100 Kb olarak ücretlendirilir.
  • Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.