Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketi – 59,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,60
Loading...

01.04.2019
398

Açıklama

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketi siz geleceğimiz olan gençlerimizin kullanımına sunuyoruz. Türkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketi üçü bir arada paketini tercih ederseniz en yakın Turkcell mağazalarına başvuru yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell kalitesini tercih edenler, paket içerisinde bulunan özellikleri gördükten sonra ellerinden telefonları bırakamayacaklar.

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketi için, bireysel faturalı hat kullanımı tercih eden ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Yıllık Paketini tercih eden müşterilerimiz, GNÇ Star Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet(4GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım sağlayabilirler.

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Aylık Paketini tercih eden müşterilerimiz ise GNÇ Star Paketi 4GB internet (2GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB fayda sağlayabilir. Paketten bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilirler.

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Star 8 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’ta 10GB saklama alanı ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Star 8 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 100 SMS
Cepten 8GB
Bip’te 5 GB Görüntülü Konuşma
Dergilikte geçerli 5 GB
TV+’a Özel 5 GB İnternet
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte aylık ücret 8GB internet 59,90 TL
Aylık abonelik ücreti 4GB internet 59,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

GNCSTAR yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIKGNCSTAR yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Star Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet(4GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • GNÇ Star Paketi 4GB internet (2GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilirler
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.