Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketi – 99,90TL


17.07.2019
1.009
Turkcell / Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketi – 99,90TL

Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketi geniş içeriği gençlerimizle buluşmayı bekliyor. Paketin kapsamında ki birbirinden farklı uygulamaları tüm dikkatleri üzerine çekerek gençlerimizi sevindiriyor. Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketi geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz, bireysel olarak GNÇ faturalı paketi tercih eden ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketini Aylık kullanıcı olarak tercih eden müşterilerimiz, GNÇ Süper Paketi 10GB internet (5GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB fayda sağlayabilirler.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketini Yıllık kullanıcı olarak tercih eden müşterilerimiz ise GNÇ Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet(10GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB olarak kullanım sağlayabilirler.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Süper 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 10 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’ta 10GB saklama alanı ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Süper 20 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 100 SMS
Cepten 20 GB
Bip’te 5 GB Görüntülü Konuşma
Dergilikte geçerli 5 GB
TV+’a Özel  10 GB İnternet
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte aylık ücret 20 GB internet 99,90 TL
Aylık abonelik ücreti 10 GB internet 99,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

GNCSUPER yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIKGNCSUPER yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet(10GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • GNÇ Süper Paketi 10GB internet (5GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilirler
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.