Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi – 69,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

01.04.2019
435

Açıklama

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi ile gençlerimize tam destek olmaya devam ediyor. 25 yaş ve altı iseniz Faturalı GNÇ paketlerinden birini kullanmak ve Turkcell kalitesiyle tanışmanın tam zamanı! Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi tam size göre diyoruz. Sizi Turkcell kalitesi ile tanışmak için en yakın Turkcell mağazalarına bekliyoruz.

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi için, bireysel faturalı hat kullanımı tercih eden ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi yıllık abonelikleriniz de paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet(6GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerikler sunar.

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketi aylık aboneliklerinizde de GNÇ Ekstra Paketi 6GB internet (3GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internetiniz mevcuttur. Paketten bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilirler.

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketinden faydalanmak için 25 yaş ve altı iseniz hemen en yakın Turkcell mağazalarımıza gelerek başvuru sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı GNÇ Ekstra 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıda belirmiş olduğumuz özelliklerin tamamından faydalanabilirler.

 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 10 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’ta 10GB saklama alanı ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

GNÇ Ekstra 12 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 100 SMS
Cepten 12 GB
Bip’te 5 GB Görüntülü Konuşma
Dergilikte geçerli 5 GB
TV+’a Özel 10 GB İnternet
lifebox 5 GB İnternet ve 10 GB Saklama Alanı
Fizy ile 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelikte aylık ücret 12 GB internet 69,90 TL
Aylık abonelik ücreti 12 GB internet 69,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

GNCEKSTRA yazıp 2200’a göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIKGNCEKSTRA yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya IPTAL YILLIKGNC yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • GNÇ Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet(6GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri kampanyadan yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin GNÇ Ekstra Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelik

 • GNÇ Ekstra Paketi 6GB internet (3GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli), her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten bireysel faturalıya gelen ve mevcutta bireysel faturalı olan hat sahibi ya da kullanıcısı 25 yaş ve altındaki Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilirler
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.