Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası


03.01.2021
1.054
Turkcell / fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazandıran Kampanyası, Turkcell’den fizy’den müzik dinledikçe bedava internet kazandıran fazla işlem gerektirmeyen süper bir kampanya olmaktadır. Turkcell fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan abonelerimiz, fizy’de müzik dinlerken internet kazanıyor. Yıllardır kaliteden ödün vermeden izlediği yolda bu gün diğer operatörlerden sıyrılarak zirveye yerleşmiş bulunan Turkcell, siz değerli fizy kullanıcılarını da unutmayarak bedava internet jestinde bulunuyor.

Turkcell siz değerli kullanıcılar için interneti bedava sunuyor. Tarifenize tanımlanan kullanım haklarınızın yanında, fizy’den bedava internet kazanmak için ufak tefek işlemler yapmanız yeterli oluyor. fizy’den bedava internet kazanmak için müzik dinlemeniz yeterli olacaktır. Peki fizy nedir? Milyonlarca Müzik (şarkı) ve video klib bulabileceğiniz bir müzik platformudur. fizy ile en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. En yeni şarkıları hemen keşfedebilir ve kendi zevkinize göre kendinize liste oluşturabilirsiniz. Hem de Turkcell’iler internetinden harcamadan kullanabilir. fizy uygulaması bazı paketler için ücretsiz, bazı paketler için ücretli olabilen bir uygulamadır.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanya İçeriği

fizy Dinledikçe Kazan 1 GB: fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet;

fizy Dinledikçe Kazan 2 GB: fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında geçerli 1 GB ile toplam 2 GB internet;

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir:

Kampanyadan yalnızca fizy premium üyeleri yararlanabilir.

Turkcell fizy Kampanya Detayları Aşağıdaki Gibidir:

  • Kampanya süresi 1 Şubat 2020 – 31 Aralık 2021 arasıdır.
  • Kampanya kapsamında bireysel veya kurumsal Turkcell müşterisi olup fizy premium üyesi olan kullanıcılar bir takvim ayı içerisinde 250 şarkı dinlediklerinde haftalık 1 GB, 500 şarkı dinlediklerinde ise haftalık 1 GB daha olmak üzere toplamda haftalık 2 GB kazanır. Kampanyadan yalnızca fizy premium üyeleri yararlanabilir. Kampanyadan ayda yalnızca bir defa olmak üzere toplamda 2 GB kazanılabilir, hediyeler her ay yenilenir. Kullanıcılar premium oldukları süre boyunca her ay kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında dinlenilen şarkılar anlık olarak sayılmaktadır, ödül kazanılması için premium üyeliğinin ilgili ayda devam etmesi ve hediye kazanılabilecek minimum bareme gelinmesi gerekmektedir.
  • İlgili ay içerisinde premium üyeliğinden vazgeçen kullanıcıların dinlediği şarkılar kampanya kapsamında sıfırlanacaktır. Tekrar premium alması durumunda ilgili aydaki hediyelerden henüz yararlanmadı ise tekrardan kampanyaya katılması mümkündür.
  • fizy mobil uygulaması ve fizy.com web player üzerinden yapılan şarkı dinlemeleri kampanya kapsamında sayılmaktadır.
  • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili bareme gelinmesi halinde anlık olarak tanımlanır ve mesaj ile bilgilendirme yapılır. Yapılan dinlemelerin sayılması için minimum 30 saniye dinlenilmesi gerekmektedir.
  • Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendirme periyodu geçerlidir.
  • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
  • Paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.