Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası – 89,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,75
Loading...

30.07.2019
322
Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası – 89,90TL

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası ile gerçek limitsiz internetin tadını çıkartmaya hazır mısınız? Turkcell Fiber Süper Paket kampanyasından 25Mbps net hız ile gerçek limitsiz internetin keyfini çıkarın. Turkcell yeni dönem AKK’sız paketlerin içerisinde yok yok. Turkcell Platinum dünyasında sizi, çok özel ayrıcalıklar ve fırsatlar bekliyor! Birde Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyasına gelen müşterilerimize özel ilk ay 100Mbps hız hediye ediyoruz.

Turkcell Fiber Paket Kampanyasına gelenler Platinum Ayrıcalıklar Dünyasında kişiye özel kampanyalardan yararlanabileceklerdir. Çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyasında ayrıcalıklı olmanın tadına doyamayacaksınız. Tarifeye gelenlere AKK yok, internetinizden yemeyen uygulamalar var. İnternetinizden yemeyen uygulamalar, Turkcell’de ihtiyacınız olan her şey var! BİP ile yeni nesil mesajlaşma, TV+ ile dilediğiniz yerden dizi ve film keyfi, fizy ile en popüler müzikler ve daha fazlası hepsi burada. fizy milyonlarca şarkı ve video klibi, çok özel fizy video içerikleri, yüzlerce liste, Türkiye’nin sevilen radyo kanalları ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyasına hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz takdirde modeminizi evinize kadar getiriyoruz. Kurulum ve aktivasyonunuzu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası ile birlikte fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyasına gelen müşterilerimiz ayrıcalıklarda sınır tanımayacak. . Paycell Karta özel 50TL değerinde hediye sizlerle! Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasına gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor! Seçili Turkcell Fiber kampanyalarından birine geldiğinizde kazandığınız hediyeyi Turkcell.com.tr veya Turkcell Mağazalarından satın alacağınız Paycell Kart ile aktifleyebilirsiniz. Paycell mobil uygulaması üzerinden hediye paranızı kullanabilirsiniz.

Kampanya Avantajları aşağıdaki gibidir.

İnternetinizden Yemeyen Uygulamalar

 • fizy’le müzikleri dinle,
 • TV+ ‘la filmleri, dizileri izle,
 • BiP’le konuş,
 • lifebox’la anılarını yükle,
 • Dergilik’le en iyi dergileri oku internetin bitmesin!
 • Turkcell Fiber’de fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez.

Paycell kart’a özel 50 TL değerinde hediye! 

Kampanyaya gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor!

Taahhütlü 12 Ay : 89,90TL

HızAKK/KotaKampanya Fiyatı*
25 MbpsLimitsiz89,90TL

 

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 24 Aralık 2018 – 01 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu İllerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye!
 • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında 31.03.2019 tarihine kadar Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 300 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.