Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası – 89,90TL


05.01.2021
681
Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası – 89,90TL

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası ile gerçek limitsiz internetin tadını çıkartmaya hazır mısınız? Turkcell Fiber Süper Paketler kampanyasından 25 Mbps net hız ile 35 Mbps gerçek limitsiz internetin keyfini çıkarın. Turkcell yeni dönem paketlerin içerisinde yok yok. Turkcell Platinum dünyasında sizi, çok özel ayrıcalıklar ve fırsatlar bekliyor! Birde Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyasına gelen müşterilerimize özel ilk ay 100 Mbps hız hediye ediyoruz.

Turkcell Fiber Paketler Kampanyasına gelenler Platinum Ayrıcalıklar Dünyasında kişiye özel kampanyalardan yararlanabileceklerdir. Çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyasına hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz takdirde modeminizi evinize kadar getiriyoruz. Kurulum ve aktivasyonunuzu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası ile birlikte fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

Taahhütlü İlk 12 Ay : 89,90TL

Taahhütlü Sonraki 12 Ay : 99,90TL

Hız AKK/Kota Kampanya Fiyatı*
25 Mbps

35 Mbps

Limitsiz İlk 12 Ay 89,90TL

Sonraki 12 Ay 99,90TL,

İlk 12 Ay 99,90TL

Sonraki 12 Ay 109,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 06 Ocak 2020 – 01 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Kampanyanın seçiminizi göre 12 ay ya da 24 ay taahhütlü versiyonları mevcuttur.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve  paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 300 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.