Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası – 139,90TL


05.01.2021
750
Turkcell / 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası – 139,90TL

Turkcell 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası Turkcell ev internet servisine, Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler serisi ile ışık hızında devam ediyor. Ayrıca 50 Mbps bir arada Turkcell’lilere özel 3 Ay ücretsiz fırsat sunuyor. Turkcell 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası yok yok yerli, Turkcell müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber 50Mbps ilk 3 Ay Ücretsiz! Turkcell 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası ile paketinizin hızı ay başında ne ise, ay ortasında ve ay sonunda aynı hızda hizmetinizde. Işık hızında internet olarak herhangi bir kullanıma bağlı olarak hızında düşme olmadan işlemlerinize aynı hızda devam edebilirsiniz.

Turkcell 3 Ay Ücretsiz ve Platin Paket Kampanyası olarak kullanmakta olduğunuz, internet hizmetinizi sunan servis sağlayıcınızın, size yansıttığı kampanya iptal bedelini karşılamaktayız. Evinize kadar modeminizi getirip, herhangi bir ücret ödemeden işlemlerinizi  gerçekleştiririz.

Kampanya Avantajları

  • Kampanya 24 ay taahhütle ilk 3 ay ücretsiz sunulur.

Hız

Kota Aylık Toplam İndirimli Fiyat

Aylık Toplam İndirimli Fiyat

50 Mbps

Limitsiz İlk 3 Ay ücretsiz

Kalan 21 Ay 139,90TL

İlk 3 Ay ücretsiz

Kalan 21 Ay 139,90TL

24 Ay Taahhütlü: 21 Ay, Ayda 139,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31.05.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler
  • Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
  • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
  • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 600 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.