Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası – 99,90TL


30.07.2019
516
Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası – 99,90TL

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası yüksek hızda ev interneti tüm evlere geliyor. Üstelik yeni dönem AKK’sız tarifeleri ile limitsiz olarak karşınıza çıkmaktadır. İnternette hız sınırı aramayanların tarifesi ile tanışmaya hazır olun. Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası ile yüksek hızlar ile gerçek limitsiz fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik ilk ay 100Mbps hız hediyesiyle birlikte Turkcell Platinum dünyasında sizi, çok özel ayrıcalıklar ve fırsatlar bekliyor.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası beklediğinizden daha fazlası. Size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasında yok yok, AKK’a yok internetinizden yemeyen uygulamalar var. Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyasında İnternetinizden yemeyen uygulamalar, Turkcell’de ihtiyacınız olan her şey var! BİP ile yeni nesil mesajlaşma, TV+ ile dilediğiniz yerden dizi ve film keyfi, fizy ile en popüler müzikler ve daha fazlası hepsi burada. fizy milyonlarca şarkı ve video klibi, çok özel fizy video içerikleri, yüzlerce liste, Türkiye’nin sevilen radyo kanalları ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasına hemen başvurunuzu yapın. Kurulumunuzu ve aktivasyonunuzu ücretsiz gerçekleştirelim. Modeminizi evinize kadar getirip işlemlerinizi ücret almadan yapıyoruz. Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasında ayrıcalıklar devam ediyor. Paycell Karta özel 50TL değerinde hediye sizlerle! Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasına gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor! Seçili Turkcell Fiber kampanyalarından birine geldiğinizde kazandığınız hediyeyi Turkcell.com.tr veya Turkcell Mağazalarından satın alacağınız Paycell Kart ile aktifleyebilirsiniz. Paycell mobil uygulaması üzerinden hediye paranızı kullanabilirsiniz.

Kampanya Avantajları aşağıdaki gibidir.

İnternetinizden Yemeyen Uygulamalar

 • fizy’le müzikleri dinle,
 • TV+ ‘la filmleri, dizileri izle,
 • BiP’le konuş,
 • lifebox’la anılarını yükle,
 • Dergilik’le en iyi dergileri oku internetin bitmesin!
 • Turkcell Fiber’de fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez.

Paycell kart’a özel 50 TL değerinde hediye! 

 • Kampanyaya gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor!

Taahhütlü 12 Ay : 99,90TL

Hız AKK/Kota Kampanya Fiyatı*
35 Mbps Platin Paket Limitsiz 99,90TL
50 Mbps Platin Paket Limitsiz 129,90TL
100 Mbps Platin Paket Limitsiz 199,90TL

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 25 Aralık 2018 – 01 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye!
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 300 TL modem ücreti faturalanır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.